Kelt

Vyplatí se letět nízkonákladovým letem někam na pár dní?

Tak jsem se díval na možné levné nabídky, kam letět, třeba Kodaň, Barcelona. Vyšlo to do 800 Kč, předpokládám že jsou v tom zahrnuty oba lety v daném termínu. Kdyby to bylo dva dny a já si musel zařizovat hotel, tak bych si taky něco našel, co by mně vyhovovalo cenově. Nějaké prohlídky objektů nemám v úmyslu, projít se po městě, zkusit nějaký nápoj, jídlo, něco vyfotit. Zásobu jídla s sebou. Jel bych sám, nebyl bych na nikom vázaný. Kam se vyplatí cestovat, abych se vešel s letenkou, ubytováním na cca 10 000 Kč, včetně výměny peněz? Nebo máte zkušenosti, doporučení a pod? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Arne1

Chceš dát 10000 za krátkodobý výlet ? To pak nemusíš letět nízkonákladovkou…
Vyplatí se cestovat kamkoliv, kde tě to zajímá a kam je to v rámci tvých finančních možností.
Ubytko si najdeš přes https://www.bo­oking.com/s/44_6/­kuchta19 – v severských zemích a západní Evropě se asi pod 500 na noc nedostaneš, jinde klidně i za polovinu. Zrovna teď začíná sezona zimních levných letů – Skandinávie, Londýn, Edinburg, Benátky, Moldávie, Eliat a mnoho dalších cílů. Prakticky každý den přijde nějaká novinka – koukni například na Zaletsi.cz nebo JakNaLetenky.cz
S tou zásobou jídla pozor – musíš si důkladně prostudovat podmínky těch letenek, většinou je v ceně nepoužitelně malé zavazadlo, za trochu použitelnější tašku nebo kufřík musíš připlácet.

Další odpovědi
Kepler

Proč ne? Pokud se ti podaří zajistit si ubytování za přijatelnou cenu… Výběr je na tobě. Já jsem s půlročním předstihem zařídil velmi levné letenky na kiwi.com.

Drap

Každý z nás má jinak nastavené hodnoty. Někomu se vyplatí ,někomu ne.