SusanWoman

Vyplati se registrovat u Sazky?

Stejne pri vyhre zjisti od vas vsecky citlive osobni udaje a maji na to 60 dnu. Tak je vlastne jedno, jestli se clovek zaregistruje, ne?

Odpovědi
zjentek

Je to kontrakt, jako každý jiný. A ty je třeba předem zvažovat. Vyplatí se registrovat v bance? Nebo mít peníkez jinak? Někdo má rád vdolky, jiný zase holky, atd.

elkon

Je to zbytečné, sázet můžete i bez registrace.

mosoj

Registrace je nutná, pokud chceš sázet ON line. Pokud po tom netoužíš, registrace není nutná. Nicméně registrace je pod tvým emailem a tvým heslem. To tajíš i email? Nedovedu si něco takového představit. Email chce každý shop na netu!!

elkon

mosoj, a už jsi slyšel o tom, že můžeš mít mailových adres kolik potřebuješ? A tu jednu pak třeba používat pro tyhle ptákoviny.