Avatar uživatele
gizmo

Jak mam vypalit slozku s BDMV a Certificate a v jakem programu, kdyz ImgBurn to vypali jednou a pak 100× nic?

Zdravím prosím o radu,jak mám vypálit složku s BDMV a Certificate,v jakém programu když ImgBurn to vypálí jednou a pak 100× nic.Dal by si prosím někdo tu práci a poslal návod,jak to mám nastavit aby to vypalovalo furt,já už nevím co dělat.Děkuji za radu

..
Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Upravil/a: gizmo

Zajímavá 0 před 1381 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Že nepíšete čárky a háčky nad písmenama bych pochopil, třeba máte OS v angličtině. Ale za to, že jste se neobtěžoval začít větu velkým písmenem a na použití čárkek a teček jste zcela rezignoval, tak vám návod nedám.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Vojta24

Všiml sis že vývoj ImgBurn byl ukončen před více než 7 lety ? Už to samo o sobě by mohl být zdroj možných problémů, protože od roku 2013 nevyšla žádná nová verze, žádná oprava a výrobce vývoj ukončil už i oficiálně – oznámil ukončení na blogu. Zkus nějaký lépe udržovaný software, na linuxu excelentní BRASERO, na windows třeba CDBURNERXP.

Při vypalování si pohlídej souborový systém UDF (verze 2.5 nebo 2.6), vypaluj jako datový disk.

Upravil/a: Vojta24

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gizmo

Vojta24 BRASERO vyzkouším

před 1380 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gizmo

Astaroth47 omlouvám se,už je to opravené a děkuji

před 1381 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Vojta24

Astaroth47 ti stejně neporadí, neřeš. Spíš upřesni co myslíš tím „vypálí jednou a pak 100× nic“, to jsem nějak nepochopil.

před 1380 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gizmo

jeden film mi to vypálí a pak mi to ukazuje filed naštěsti to zkouším na přepisovatelné BD disky,protože už jsemjich dost zničil jen jsem tam zapomel napsat že se jedná o blurey

před 1380 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek