izie999

Vypadám jak fetačka

Všichni mi říkají,že vypadám jak fetačka.Přitom nepiju ani kafe.Jsem jen trochu světlejší pleti a mam male kruhy pod očima,ale ty mam již od narození.Když jdu s mamkou do obchodu,tak mi řika at jdu od ni,že mě nezná.Moc mě to potom mrzí.I lidi se na mě dívají opovržlivě.Je mi uplně fuk,co si o mě lidi myslí,ale bojím se,že bych si kvuli tomu v budoucnu nenašla kluka.

Nejlepší odpověď
quentos

chování Tvé matky je opovrženíhodné a trestuhodné. Neboj, kluka si najdeš, na vzhledu totiž nezáleží. Ale s mámou bych si promluvil, a to docela rázně.

Další odpovědi
Miroslavst

Myslím, že to co říkáš je pouze tvá představa a každý máme na jiného různý názor. Nevím jak vypadáš a proto těžko usuzovat. Tvoje mamka se však nechová správně, když toto říká. vždyť jsi její dcera.
Neboj kluka najdeš. Vždy se najdou lidi, kterým přirosteš k srdci a naopak kterým ne.

Nuk nuk

S maminkou si promluvte, její chování opravdu není moc pěkné a už vůbec Tě nemůž nijak povzbudit.
Jinak, zkuste přidat ve stravě vitamíny a železo. MOžná se zkuste poradit i s lékařem.
A co se kluka týče, ti inteligentní se na toakové detaily nekoukají.

martina1

To je relativní pojem.Jak vypadá vlastně feťák?Na vejšcě nás učil moc hezký mladý internista.Všichni jsme byli úplně mimo na jeho přednáškách.Za rok ho vyhodili,zkončil i jako lékař,protože byl závislý na benzodiazepinech­.A vypadal úplně normálně.Nevím kolik vám je,ale hodně udělá makeup.Když se decentně nalíčíte-stačí hnědá tužka na oči a podkladový krém podle barvy vaší pleti.Určitě vám nějaká kamarádka poradí nebo zajděte na kosmetiku.Já mám pytle pod očima,jako asi každá máma od malých dětí a bez makeupu nevylezu z postele.Když se odlíčím tak vypadám jak těsně před smrtí.Zabere mi to tak 5–10min.

holčička

Moje kamarádka měla ten samý problém co ty.Si z toho nic neděléj a jinak si zkus nakrémovat pokaždé obličej.Snad to pomůže když plet bude mastnější.A jinak si s mamkou promluv a jako máma by tohle dělat neměla.Každopádně držím palce a at to dopadne co nejlíp.

Charlie

Ahoj,
pokud máš hodně světlou pleť (i já ji mám-skoro průsvitnou :)), zkus zajít k obvodní lékaři na rozbor krve. Jestli třeba nemáš málo železa nebo tak..
A pokud budeš mít testy v pořádku, tak si z toho nic nedělej. Někdo je tmavej, někdo žlutej, někdo světlej :)
S kruhama se určitě něco dá dělat-ať už makeupem nebo spec. krémy.
Držím pěsti

vecernice

Tak to já jsem jednou zažila něco podobnýho.Domluvila jsem se s kamarádem,kterej v tu dobu vypadal opravdu,,zvláš­tně",zelenej kohout,pocvakanej a popsanej vším možným a představila jsem ho doma jako svýho kluka.Pěkně jsem rodičům zamotala hlavu a s kámošem jsme se pak pořádně nasmali.Je to kluk s vysokou školou,dnes výbornej manžel a otec rodiny a možná by si ho přáli do rodiny,ale mají smůlu.Dcerka si nechtěně nabalila toho fetˇáka,kterej na to nevypadal.Ale už je to pryč,zbylo jen to ponaučení.Tak že zvedni hlavu,zamaskuj ty kruhy a ostatní moc neposlouchej.

Michal

S maminkou si určitě promluv,ale také se zrcadlem a podívej se na svoji moderně řečeno Image.Zkus to,ale upřímně a kriticky!

Michal

Dámy a pánové není pravda,že lidi nekoukají na vzhled a oblečení.Za tímto názorem si stojím,protože jsem to prožil .A je možné navštívit se svým problémem lékaře-psychologa,jen se nestyď!Třeba najdete společnně drobnos ,kterou odstraníš a bude po problémech.

Michal

Kluků je a samotných,jako ty.