Avatar uživatele
izie999

Vypadám jak fetačka

Všichni mi říkají,že vypadám jak fetačka.Přitom nepiju ani kafe.Jsem jen trochu světlejší pleti a mam male kruhy pod očima,ale ty mam již od narození.Když jdu s mamkou do obchodu,tak mi řika at jdu od ni,že mě nezná.Moc mě to potom mrzí.I lidi se na mě dívají opovržlivě.Je mi uplně fuk,co si o mě lidi myslí,ale bojím se,že bych si kvuli tomu v budoucnu nenašla kluka.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5109 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

chování Tvé matky je opovrženíhodné a trestuhodné. Neboj, kluka si najdeš, na vzhledu totiž nezáleží. Ale s mámou bych si promluvil, a to docela rázně.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Myslím, že to co říkáš je pouze tvá představa a každý máme na jiného různý názor. Nevím jak vypadáš a proto těžko usuzovat. Tvoje mamka se však nechová správně, když toto říká. vždyť jsi její dcera.
Neboj kluka najdeš. Vždy se najdou lidi, kterým přirosteš k srdci a naopak kterým ne.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Nuk nuk

S maminkou si promluvte, její chování opravdu není moc pěkné a už vůbec Tě nemůž nijak povzbudit.
Jinak, zkuste přidat ve stravě vitamíny a železo. MOžná se zkuste poradit i s lékařem.
A co se kluka týče, ti inteligentní se na toakové detaily nekoukají.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

To je relativní pojem.Jak vypadá vlastně feťák?Na vejšcě nás učil moc hezký mladý internista.Všichni jsme byli úplně mimo na jeho přednáškách.Za rok ho vyhodili,zkončil i jako lékař,protože byl závislý na benzodiazepinech­.A vypadal úplně normálně.Nevím kolik vám je,ale hodně udělá makeup.Když se decentně nalíčíte-stačí hnědá tužka na oči a podkladový krém podle barvy vaší pleti.Určitě vám nějaká kamarádka poradí nebo zajděte na kosmetiku.Já mám pytle pod očima,jako asi každá máma od malých dětí a bez makeupu nevylezu z postele.Když se odlíčím tak vypadám jak těsně před smrtí.Zabere mi to tak 5–10min.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
holčička

Moje kamarádka měla ten samý problém co ty.Si z toho nic neděléj a jinak si zkus nakrémovat pokaždé obličej.Snad to pomůže když plet bude mastnější.A jinak si s mamkou promluv a jako máma by tohle dělat neměla.Každopádně držím palce a at to dopadne co nejlíp.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Charlie

Ahoj,
pokud máš hodně světlou pleť (i já ji mám-skoro průsvitnou :)), zkus zajít k obvodní lékaři na rozbor krve. Jestli třeba nemáš málo železa nebo tak..
A pokud budeš mít testy v pořádku, tak si z toho nic nedělej. Někdo je tmavej, někdo žlutej, někdo světlej :)
S kruhama se určitě něco dá dělat-ať už makeupem nebo spec. krémy.
Držím pěsti

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Tak to já jsem jednou zažila něco podobnýho.Domluvila jsem se s kamarádem,kterej v tu dobu vypadal opravdu,,zvláš­tně",zelenej kohout,pocvakanej a popsanej vším možným a představila jsem ho doma jako svýho kluka.Pěkně jsem rodičům zamotala hlavu a s kámošem jsme se pak pořádně nasmali.Je to kluk s vysokou školou,dnes výbornej manžel a otec rodiny a možná by si ho přáli do rodiny,ale mají smůlu.Dcerka si nechtěně nabalila toho fetˇáka,kterej na to nevypadal.Ale už je to pryč,zbylo jen to ponaučení.Tak že zvedni hlavu,zamaskuj ty kruhy a ostatní moc neposlouchej.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

S maminkou si určitě promluv,ale také se zrcadlem a podívej se na svoji moderně řečeno Image.Zkus to,ale upřímně a kriticky!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michal

Dámy a pánové není pravda,že lidi nekoukají na vzhled a oblečení.Za tímto názorem si stojím,protože jsem to prožil .A je možné navštívit se svým problémem lékaře-psychologa,jen se nestyď!Třeba najdete společnně drobnos ,kterou odstraníš a bude po problémech.

před 5108 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Michal

Kluků je a samotných,jako ty.

před 5108 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek