hapiky

Vypadá to tak, že se můžeme opět „těšit“ na suchý rok?

Hlášené bouřky nikde, u nás spadlo pár kapek.

Nejlepší odpověď
annas

Připomíná mně to proroctví Josefa Egyptského, i když za jiných okolností, že bude 7 let hubených, tedy neúrodných kvůli suchu.

Nechtěli jsem poroučet dešti, kdy bude pršet? Ale déšť je neposlušný, u nás spadlo jen pár kapek, na záhoncích to ani nebylo vidět.

Jenže aby se neobjevily extrémní deště, půda by vodu nevsákla a odtekla by pryč.

Bez vody není života … Teď nám ho „osolil“ koronavirus.

Příroda je mocná, my jste stále vůči ní bezmocní.

Další odpovědi
Kepler

U nás to samé. Obávám se, že to sucho je trvalý trend.

zjentek

No, já doufám, že to „sucho“ nebude celej rok, bo…

do Ovy v těchto dnech nově dorazil Rohlík.cz a aby to nebylo málo, tak na Prajzkou SAMOZŘEJMĚ NEVOZÍ, takže nám lůzrům tady zase zůstal jen SUCHEJ ROHLÍK, jak jinak…>>> https://www.suchy­rohlik.cz/

Ametyst

Zprávy se vyrábějí v Praze, a když je tam sucho, tak to z kanceláře od počítače vypadá, že musí být sucho všude. Jistě, strašmédia prorokují neúrodu a připravují nás na zdražování. Qui bono?

Kryšpín

Klídek pomůže nám EU.