hornik.

Výlet do města a fotografování

Které objekty nebo co fotografovat ve městě? Aby to nebyly pouhé snímky odněkud. Máte nápad?

Nejlepší odpověď
hanulka11

je tolik námětů

záleží co máte rád v hledáčku
já miluji záběry na dveře, balkony , okna u starých domů

můžete fotit historické budovy, nějaké detaily na fasádách /různá znamení, ornamenty/

lidi v reálu, běžný denní život

stromy, ptáky, květiny

jéééééééééé já prostě miluji focení to se nedá ani vyjmenovat

Další odpovědi
Elk

Většinou se fotí dominanta a zajímavost ve městě, ale proloži bych to hezkými detaily budov / zajímavé fasády a výzdoby /, krámků a i lidí.