blackgirl

Pokud byste vyhráli milion korun, komu byste jej věnovali?

Vyhráli byste milión korun komu byste to věnovali?

Nejlepší odpověď
Kepler

Jeden milión je příliš malý balíček, než abych ho někomu věnoval. Rozdat miliardy, to už bych věděl, co s tím.

Další odpovědi
miroslav.bk

Nikomu

ivzez

Část bych si nechala, větší část rozdělila dětem a vnukům.

zett

Něco bych darovala své rodině ;)

autacek

Část bych určitě věnoval správcům tohoto serveru, za jejich příkladnou a oddanou práci.

paul1

Něco bych si nechal, něco dal rodině a trošku i na charitu

elkon

Vyhrát cokoli, neznamená, že je výherce povinen rozdávat. Jinak samozřejmě první na řadě jsou děti.

mosoj

Nikomu. Přiložil bych je ke svému spoření. Duch dnešní doby. Ihned rozházet a potom brečet.

Alesh

Milión, sice by potěšil, ale co to dneska je za peníze…
Věnoval bych ho na bydlení.

Kryšpín

Daroval politikům na státní dluh

Dochy

Sobě. Možná bych ženě koupil nějakou kytičku, když po ní tak touží (snad to nečte 😉 ) a klukům stavebnici nebo knížku…

Pepa25

Několika neziskovým (charitativním) organizacím. V případě zájmu může napsat do diskuse, které mám prověřené a dlouhodobě je podporuju.