Vyhovuje vám současný stav letošní zimy ?

Nejlepší odpověď
Luciet

Vzhledem k tomu, že zimu nemám zrovna v lásce, vyhovuje. Ale odhaduji, že v létě se všichni teplem roztečeme…

Další odpovědi
Elk

Absolutně vyhovuje. Jelikož nechodím na lyže, ale hodně jezdím autem, tak jsem spokojen.

sevos

Pro mě osobně naprosto ideální zima.

anonym

Ano, současný stav mi vyhovuje, protože se ušetří za topení.Stále mohu jezdit na kole, teda ne že bych sportoval, ale do města na nákup jezdím na kole, popř vyřizování věcí po úřadech.Zrovna tak není zbytečná práce (stálé vyhazování sněhu).
Akorát, jak píše -dudu- příroda si neodpočine a může se také stát, že bude málo vody.Tady na horách řeky zásoboval sníh až do konce dubna, pokud nebude, budou řeky vysychat.

beer

Vyhovuje velmi.
Tolik zimních hub jak tuto zimu nosím jsem ještě nenašel !! Hlívy, penízovky, uši i překvapivě houby podzimní ))

Sůwa

Já jsem si takovou zimu přála a přání se mi zatím plní. Naštěstí ani nevypukla obávaná chřipková epidemie a tak asi mají smůlu jen lyžaři. Já a můj kocourek jsme naprosto spokojeni…♥♥

quentos

ale jo, taky třeskutou zimu zrovna nemusím. Ale ta prý má ještě přijít :{(>

anonym

Nemám ráda zimu, když to klouže pod nohama. Vyhovuje mi, že je docela teplo a tak se tolik neprotopí. Kdyby tu nebyl ještě ten důvod, že je třeba pořádných mrazů, aby se zredukoval počet zemědělských škůdců a kdyby tu nebyli vyznavači zimních sportů, tak bych hlasovala za zrušení zimy.

dudu

Minulý týden nám vyhovoval, protože jsme měli velký úklid, ale jinak ne. Příroda si neodpočine, škůdci nebudou poničeni a už teď se hrozím léta s teplotami okolo čtyřiceti stupňů.

Alesh

Celkem jo, taktéž jsem nelyžařivší, takže mi sníh nechybí. Možná trochu jo, neb jsem romantická duše 🙂 a myslím si, že k té zimě sníh tak nějak patří, ale z praktického hlediska mi nechybí. Uvažoval jsem, že bych se začal věnovat lyžování, ale nakonec jsem ho ve všech formách vyhodnotil jako sport v našich podmínkách neperspektivní, takže na to kašlu. Lyžovat na umělém sněhu, někde na sjezdovce narvané lidmi a vedle koukat na téměř rozkvétající louku, pro mě nemá hodnotu.

MonkeyKing

Rok 2013 vzhledem k počasí byl bomba. Zima byla tak do března a pak od června nádherný tropický vedra (ach, jak mi to chybí!) a teď se ani nemusim někde vláčet skrz závěje, klouzat po ledu a oblíkat se 2 hodiny než vylezu ven

Bad Wolf

Tak mně vyhovuje každé počasí a nevadí mi teplo v zimě ani zima v létě. Na mně však nezáleží, tak jako na přírodě a jestli jí samotné takové počasí vyhovuje.
Doplňuji:
http://ekolis­t.cz/cz/zpravo­dajstvi/zpravy/ex­tremne-tepla-zima-desi-myslivce-zemedelce-i-chovatele-ryb
http://ekolis­t.cz/cz/zpravo­dajstvi/zpravy/po­kud-bude-zima-tepla-jih-moravy-se-nemusi-obavat-komaru

mosoj

Nejde jenom zimu . Stejné bude jaro. Loni se muselo přitápět i v červnu . Bylo několik dní 10 – 12 oC, povodně . Pak přišly zase velká vedra.
Je mnoho lidí tzv. rosniček . Prý jejich počet stoupá . Napsal mně to reportér nějakého časopisu který zde na Odpovědích sháněl o nich informace. Tito lidé při takovém počasí velmi trpí. Jak píše dobré přírodě je jedno co komu vyhovuje, pro ni je to ale špatné.
Doplňuji:
Takže není pravda že se ušetří celoročně na topení vzhledem k tomu že se muselo přitápět i v dubnu, květnu, červnu. Kdo topí plynem nebo elektřinou a sleduje spotřebu energie má to černé na bílém.

HonzikPernik

Naprosto

deny555

Vyhovuje,ale dobré to určitě není,ani pro přírodu a ani pro nás.Právě si procházím docela slušnou chřipkou

Andre5000

Pro chození venku vyhovuje, ale přeci jenom jsem zvyklý na zimu se sněhem.

da ny

Ano, velmi vyhovuje :)

lota

Vyhovuje!

bolak

Zima je letos srab.

gagaga

me je lito tech, co je zima " zivi " ..
a i te prirody .. :(
me osobne ale vyhovuje tak jak to je ted, v zime se bojim jezdit autem , ale musim ..

  • iv-

mosoj

iv: Ono tím autem je to o hubu vždycky, ale ne kvůli počasí ale kvůli řidičům.

gagaga

me o tom povidejte ..
ja vidim za rok par " smrtaku " .. ;(
kamionaky " v lese " uz ani nepocitam ..
me se pak vzdycky neovladatelne zacnou klepat kolena, ze musim na nejblizsi odpocivadlo " se vydejchat " ..
nekdy jsem to i ja mela " o fous " ..
zitra mam pred sebou dopoledne " jen " 230 km :)

  • iv-

mosoj

Důležité je si to stále uvědomovat. Tak ať to vychází i dále.