Výdělek po emailech nebo SMS

Někde jsem slyšela,že se dá vydělávat trošku peněz tím,že Vám nějaká reklamka posílá reklamní SMS a nebo emaily a výdělek se počítá ,jakmile se zpráva nebo email přečte.Nevíte o tpm někdo něco víc?Zoufale potřebuji práci z domova.....Děkuji mnohokrát

Nejlepší odpověď
Deli

Moc si to nemalujte, jsou to tak malé položky, že výdělky se budou pohybovat v řádu desetikorun, maximálně, pokud nad tím strávíte hodně času, stokorun.
Ale zkuste se podívat tady, jsou to asi jedny z nejobsáhlejších stránek vč. odkazů na toto téma:
http://penize­pointernetu.web­node.cz/

Další odpovědi
Lucijej

Já můžu doporučit tadytohle: http://www.er­mail.cz/link/Y­Te7XJT2c7CYXa­cejmelTNm7aJYJ­XecT

Je to reklama přes emaily, které jsou různě ohodnocené a částka, kterou lze vybrat je min. 1000Kč, takže to chvilku trvá…

Drap

Nechci vám brát naději, ale tudy cesta nevede

Michal Kole

A hlavně je na to potřeba na tohle mí živnost, protože je to defakto podnikání. Stačí volná živnost Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení

a náklady na živnost (necelé 4 tisíce měsíčně – sociální, zdravotní) pak za rok daně z příjmu se Vám nevyplatí

Jendahub: dík za doplnění, svůj příspěvek jsem opravil

jendahun

Pro Michal Kole: minimální měsíční zdrav. a soc. pojištění je dnes 3477kč,soc. 1807+zdrav.1670­.Pokud bude mít malé příjmy,nebude muset platit daň asi žádnou.Nevím to teď přesně.
Každá koruna je dobrá,když tak to zaplatí možná aspoň náklady na provoz internetu.