ReHu

Vyčištění toalety? Vzala jsem si do pronájmu prostory, součástí je i WC. Dole u odtoku je černá usazenina, Fixinela je

asi slabá, moc to nepomohlo. Můžete doporučit něco silnějšího? Nebo aplikaci Fixinely opakovat a nechat třeba déle působit?

Nejlepší odpověď
Bumbes

Pokud je usazenina uvnitř mísy zkusil bych „Stura Facile“, mělo by to fungovat i na usazeniny a vodní kámen:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-ucinne-zbavit-zapachu-z-odpadu-v-koupelne
Jen to asi bude chtít vyšplouchat vodu do odpadu, docela dobře to jde zvonem.

Další odpovědi
martina1

Já na velké usazeniny používám Cilit Bang ve spreji a jsem sppokojená.Když jsme se po roce nepoužívání vraceli do garsonky,tak byly v na umyvadle i v záchodě rezavé fleky spolu s vodním kamenem a pomohl.

anonym

Kdepak platit za fixinelu! Kupte za 25 korun litr kyseliny chlorovodíkové.

iceT

docela ucinna je obycejna coca-cola,staci nalit na noc do wc,musite z nej vybrat vodu.
rano odrhnout wc stetkou,melo by to zabrat,a pokud ne,tak opakovat nebo docistit jinym pripravkem,me to pomohlo stejnym zpusobem.

elektrikář

Napřed se ze syfonu musí vybrat voda jinak se přípravek hodně zředí.Při použití kyseliny pozor na poleptání rukou ,použít gumové rukavice.Při ředění kyseliny se leje kyselina do vody!!!! nikdy né na opak.Pokud se vám podaří polít také sebe spláchnout vodou a neutralizovat mýdlem.To samé platí i pro výrobky s drogeie. Bref, Savo a podobně.

johana 56

Já používám KRTKA,který opravdu funguje i na veškeré odpady.