KatkaM

Co s protékajícím WC?

Prosím o radu, co s protékajícím WC – při napouštění vody po spláchnutí plovák stoupá, po naplnění nádržky by měl klesnout, ale nějak přestal fungovat.

Odpovědi
atoris

Napúšťací ventil netesní. Ja tam viac tesnení, ale najvýhodnejšie je kúpiť nový kompletný napúšťací ventil. Noe je to tak drahé a rýchlo sa namontuje. Najmä keď má pôvodný už pár rokov služby za sebou.

dědapetr

Zkusit přenastavit plovák a zkusit jestli uzavírá přítok vody.Poku ne tak vičistit a když ani to nepomůže vměnit celý sistám napouštění.