iceT

Jak se účinně zbavit zápachu z odpadu v koupelně?

odpad neni ucpany,tak nevim co s tim.

Nejlepší odpověď
ten který je

Odpad zkuste prolít tekutým domestosem nebo krystalickou sodou.Zkuste také vyšroubovat sifon a vyčistit ho.Je možné že jsou uvnitř nečistoty např.vlasy.

Další odpovědi
elektrikář

Podívat se pod vanu jestli tam něco nekape a je v pořádku sifon,Zapadlá špinavá ponožka.Záleží také na tom jak je udělaný odpad jestli má odvětrání, Zda v sifonu zůstává voda. Když to není odborně uděláno při vypouštění umyvadla se múže stát že podtlak v potrubí odsaje vodní zátku ze sifonu. Nejčastější závadou je že vykape voda ze sifonu a vodní zátka nefunguje.Slušně vychovaná koupelna by mněla mít odvětrání pára musí vyschnot.Stačí roura o průmněru 10cm.

Bumbes

já používám „Stura Facile“.
To je fakt síla, vybělí to i zažloutlá umyvadla kolem odtoku.
Při aplikaci Pozor! Úplně se to v tom odpadu vaří…

Zdroj: www.zbozi.cz/i­tems?q=stura+fa­cile&sId=ww9cP­_ovwS2UAoG9WYr9&pre­vItemType=new&max­StockAvailabi­lity=-1&atDepotOnly­Flag=0&paymen­tType=&create­Time=&credibi­lity=&r=tab&i­temType=new&or­der=cheap&oldShi­re=&shire=&min­Price=&maxPri­ce=

Toruk

A není někde (zvláště za sifonem) netěsný? Nekape?

Vicki

Savem a spec.Savem proti plísni.