sasana

S kamarádčiným synem jsou výchovné problémy. Mám jeho mamce říct, že má holku?

Moje kamarádka má syna 12 let.A s jejím synem se známe.Je to fajn kluk.Jenže kamarádka s nim doma má výchovný problém a taky to vázne ve škole.Chodi snim na psychologii.Občas na FB mě zdravi.Doma jeji syn kolikrát vidi že tatka je opilý.Syn kamarádky se mě svěřil na Fb že má ve třidě holku.Já mu napsala že to je spolužačka jako kamarádka.Mě tvrdil že to není kamarádka ale jeho holka a že to nemám říkat jeho mamce.Myslíte že bych to jeho mamce měla říct že má holku?Přeci má kluk 12 let a jsou s nim výchovné problémy.Psal mi že to od nich nikdo nevi že má holku a že kdybych to mamce jeho řekla tak by mu ji zakázali.Já mu psala že má teprve 12 let.Odpověděl mi no a co.Byl pak drzý.Prostě má ted hlavu jen pro holku ve třidě a mamka to nevi.

Nejlepší odpověď
da ny

Nevím, co vše chlapec zažívá a viděl doma, jaké mají rodiče nároky, nakolik se mu věnovali/věnují a jak…Puberta je čas vzdoru vůči rodičům, vlastních názorů,
přetrhávání „pupeční šňůry“ a prvních lásek.
Pokud se Vám na FB s něčím svěří (je smutné, že rodičům/matce ne), asi Vám důvěřoval, „ohrozíte ho“ a už Vám nic nenapíše… Mohl by se např. více snažit ve škole, aby dívku více zaujal nebo nějakou novou „lásku“ v budoucnosti…
Je také možné, že psychologa potřebuje celá rodina (rodič/e) a že ty výchovné problémy, jsou vlastně i dílem rodičů… ;(

Další odpovědi
Drap

Neni to nic mimořádného. Je v pubertě a to vznikají první lásky, většinou jen platonické.

Emefej

Ve 12-ti letech nemá na FB co dělat. Tady ho můžeš nahlásit – https://cs-cz.facebook.com/hel­p/contact/2090466792­79097

ivzez

Píšete, že je to fajn kluk a z komunikace na FB vyplývá,
že k Vám má důvěru. Kolik takových lidí má?