dust8

Vychází nový Pinocchio od Zemeckise z klasické Walt Disney verze z roku 1940, nebo je to jen volně inspirované?

Nejlepší odpověď
annas

https://coolma­gazin.iprima.cz/fil­my/pinocchio-hrany-prvni-trailer

Milovníci pohádek zuří. Víla z hraného Pinocchia vypadá jinak, trailer zapomněl na hlavního hrdinu

Další hraná adaptace kreslené klasiky začala svou kampaň dost nešťastně. Trailer Pinocchia s Tomem Hanksem totiž moc chvály nesbírá.

Pohádka o dřevěné loutce, která se touží stát skutečným chlapcem, už se dočkala více než desítky filmových adaptací. Nejklasičtější z nich je určitě ta animovaná od Disneyho z roku 1940, která se letos v září dočká hrané předělávky od oscarového režiséra Roberta Zemeckise. Pinocchiova „otce“, řezbáře Geppetta, si v ní zahraje Tom Hanks.

Jestli čekáte, že bude první trailer celý o slavné loutce, tak… máte smůlu – upoutávka Pinocchia prakticky vůbec neukáže a místo toho se soustředí na všechno okolo. Nostalgii jistě vyvolá slavná píseň When You Wish Upon a Star a objeví se Cvrček i většina ostatních zvířecích postav. Ty se většinou hodně podobají svým 2D animovaným předlohám, až občas do okolního realistického světa skoro nezapadají.