zjentek

Vybrat si jednu ženu znamená vzdát se tisíce dalších?

Nebo tohle to naopak vůbec neznamená?

Nejlepší odpověď
paul1

Dá se na to jít i tak, jak říkal v nějakém pořadu František Ringo Čech:
Jedu tramvají a dívám se po ženách. Přitom si představuji, jaké by to bylo s tamtou ženou až do detailů. Tak a teď přesunu pozornost na další ženu, nebo dívku a představuji si to samé. Tak se v mysli vyspím s 5–6 ženami a přitom jsem zůstal věrný.

Další odpovědi
Kelt

Milenek můžeš mít klidně více, pokud to zvládneš a být navíc ženatý. Ale když chceš něco dělat na 100 %, tak se musíš rozhodnout pro konkrétní věc.

cappuccino

Ano, takhle si to my zeny predstavujeme!! Kdyz se zamilujeme, tak partner musi patrit jenom nam.

Dochy

Ne, protože na tisíc stejně nemáš sílu. Vzdáš se tisíce možností ze kterých by sis stejně mohl vybrat jen jednu nebo několik málo. A pak je tedy ještě otázka zda pomýšlíš o ženu na život (nebo alespoň na pár let jak u nás už je skoro zvykem), ženu na románek, ženu na noc… Ženu na noc: ok, pak bys teoreticky mohl dát tisíc, Otázka je jestli to není trochu… kvantita na úkor kvality.

petrph

To se spíš zeptej sám sebe, jak se na to cítíš.
Ono dá někdy fušku sehnat i tu jednu slušnou holku.
Jestli jich dokážeš sbalit tisíc, tak pak ti asi nebude vadit, když ti zrovna ta jedna slušná dá kopačky a zbyde ti 999 dalších..

aliendrone

Ono to bude nejspíš dosti individuální, ale POKUD sis „vybral“, tak víc jich mít NEMŮŽEŠ!
Jako kdyby mužské srdce nebylo dost velké, aby se do něj vešlo VÍCE žen, než JEDNA, mám-li to říci poeticky. Tím nechci tvrdit, že „jinak než s jednou to nejde“, to ANI NÁHODOU. Prostě JEDNU miluješ se vším všudy (k ní se vracíš, pro ni děláš všechny ty bejkárny, které bys jinak NEDĚLAL a tak vůbec), no a ty všechny ostatní chceš „jen obskočit“. ;)

Myslím, že když chlap říká, že „neví kterou si vybrat“, tak jen obelhává sám sebe. Popřípadě nechce ANI JEDNU. To, až kam dovedeš tu touhu „obskočit i ty ostatní“ už je jiná věc (viz odpověď paula1). V zásadě je ale nutné poznamenat, že ženy přijímají/vnímají nevěru JINAK, než muži. Což je dáno přírodou, přesněji v tom má prsty modus operandi rozmnožovacího pudu, který je u žen RADIKÁLNĚ odlišný. ;) :)

zjentek

Cappučko, a co děláte s tím, když to není podle představ? Stejně už jste zamilovaný, tak co pak uděláte? (;

cappuccino

No, umime i prihourit oko, ale jen vyjimecne! A taky jen tehdy, pokud ten chlap stoji zato!!!

zjentek

Dobře tý! To mně by vadilo, kdyby mně ženská zanášela, i kdyby za to stála! (; D; D;

cappuccino

Samozrejme, ze to vadi!! Ale co jim jineho zbyva? Cetla jsem o spouste krasnych a vyznamnych zen, ktere to takhle resily. Asi vedely nebo vi o muzich sve. Muzum ta 100% vernost proste nejde.
To, co dokazi nekteri muzi, my zeny nepochopime. Mela jsem kolegu, ten mel doma tydenni miminko ale zaroven si hledal bokovku!
Ale tohle je nekonene dlouhe tema!