Rokio

Vybrali jste si k maturitní četbě při losování u maturitní zkoušky špatnou knihu (otázka pro abiturienty)?

Když jste dělali zkoušku z maturitní četby, zvolili jste si knihu, o které jste toho moc nevěděli, či se jednalo o knihu, ke které jste měli záporný vztah?

Odpovědi
MonkeyKing

Vytáhl jsem si knížku, kterou jsem četl 3 roky před maturitou! Ještě štěestí, že jsem si na wikipediii přečetl děj, protože jsem si ho vůbec nepamatoval!!! a ten se pak naučil jakž takž na vzpamět, ale to oni ani nechtěj. Důležitý je umět pracovat s textem a mít přehled.

Btw měl jsem u maturity z čj za 1, plný počet bodů z ústního! Takže vim o čem mluvím!