Ajík

Vybaveni na oslavu narozenin

Takze budeme slavit 15 narozeniny a ja si moc nevim rady s tim co vsechno je na takovou oslavu potreba :D vim.. google atd.. ale jestli nekdo nema treba vlastni zkusenost :D
takze oslava bude v byte a bude zhtuba pro 12 lidi v tomhle veku :D
takze nevite co vsechno ?
(jidlo,balonky,pi­ti…)

Doplňuji:
Jenom k tomu s tim ze mam dotazy smerovat na rodice – dostali jsme kartu a byt a zarizovat mame sami :)

Nejlepší odpověď
Bedy

Já osobně oslavy narozenin nijak zvlášť nehrotil ani nehrotím. Doporučím taky nehrotit. Ono je to někdy i lepší.

Další odpovědi
anonym

V 15-cti letech ani oslavu sama neuspořádáš, ani nic sama nezaplatíš (nevyděláváš). Takže dotaz směruj na rodiče a s nimi se domluv, co jsou ochotni zainvestovat.
Já se v tom věku o narozeniny svých dětí postarala, takže nechápu, proč je to třeba vkládat jako dotaz do PORADNY.
Doplňuji:
Tak když máš takové rodiče, že tě v tom nechají samotnou, tak si zajdi do papírnictví a nakup girlandy, krepák a balónky. Mají i spoustu jiných udělátek.
Potom se stav do lahůdkářství a objednej si chlebíčky. Nakupte nějaké čipsy, tyčinky, slané oříšky. Potom to bude chtít ještě nakoupit pití. Na to bys měla využít nějakého kamaráda, aby ses s lahvemi či plechovkami netahala sama.
No a ještě by to chtělo nějaké sladké řezy nebo dort. Pamatuj, že je horko a že většinu jídla budeš muset mít uloženou v ledničce. Podle její kapacity nakup.
Předpokládám, že o hudbu se bude mít kdo postarat. Pokud máš nějakou dobrou kamarádku, tak ji pověř, aby vymyslela nějaké společenské hry a postarala se o zábavu.
Nehroť to. Narozeniny si hlavně hezky užij a dobře se bav. Vyvaruj se alkoholu, protože by ti bylo špatně a stejně se dá předpokládat, že někdo z pozvaných něco donese. Nechceš-li si oslavu pokazit, tak se nedej k pití přemluvit.

marci1

Udělejte si nějakou obloženou studenou mísu, dort nebo zákusky, něco slaného na zobání, minerálky ( na oslavu třeba i Coca-colu ). Fantazii ve výzdobě se meze nekladou.

Mapel

Vždy záleží na hostech co mají rádi. To si zjisti jako první. Je špatný, když někdo nebude mít rád chlebíčky s lososem a ty jiné nebudeš mít. Tak si osonduj kdo má jaké představy co by chtěl a nemusíš nic vymýšlet. Ty další ozdůbky dle své fantazie a hlavně peněženky.

Jana5678

My naštěstí máme velkou zahradu, a tak pořádáme všechny oslavy tam. Na poslední narozeninovou oslavu jsem koupila cateringový stůl, který nám poskytl profesionální a elegantní vzhled pro naši oslavu. Jeho prostorná plocha byla dost velká na všechno občerstvení pro hosty. Vy to budete mít o něco horší, jelikož tolik lidí v bytě bude asi trochu blázinec.