cvak

Vteřinové lepidlo

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaké je nejsilnější vteřinové lepidlo a kde by se dalo koupit? Kamarád mi doporučil jedno lepidlo, ale to se u nás nedá koupit jedině přes ebay (http://www.eba­y.com/itm/High-Quality-Genuine-Cyanoacrylate-Adhesive-Strong-Bond-Fast-502-Super-Glue-20g-/280910976819­?pt=LH_DefaultDo­main_0&hash=i­tem4167995733) Tak bych se chtěl zeptat, neznáte někdo stejně silné lepidlo, které by se dalo koupit i u nás?

Odpovědi
mosoj

A jak je silné ?

leporela22

Montážní pěnu

Rohlik

Nenapsal si na co to chceš a lepidel je plno druhů, takže ti nelze poradit.