Lucimia

Vstupné v Benátkách

Byl jste někdo ve Venezii v Benátkách? Nevíte někdo kolik stojí projížďka tou lodičkou?

Nejlepší odpověď
pusso

Tož,chtěli jsme,já manžeka a naše 3 koťatka-děti-vzdali jsme to.vycházelo to za 45min na 1900kč.Dali jsme si za tu cenu humra-malinkatého-a 1kg zmrzliny.Já jsem byl zklamám,ale koťatka byli ok.

Další odpovědi
FOG

Byl,ale jiz pred 20 lety,hned jak otevreli hranice,ale ceny se meni a lide take.