Avatar uživatele
Rokio

Všimli jste si toho, že dnes cena Bitcoinu výrazněji stoupla nahoru?

Ještě včera hodnota Bitcoinu byla kolem 94.000 Kč a v podstatě se týdny jeho hodnota moc neměnila a dnes je hodnota Bitcoinu 110.000 Kč.

Myslíte si, že by už konečně mohl začít býčí trh?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, jirka F před 1865 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Edison

Ne a je mi to u zadele. A kolik jich máš Ty?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Ano všiml, hned ráno. Býčí období by mohlo začít, ale také nemuselo. Náhlé posílení nic neznamená.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ivzez

Nevšimla.

Podle mne je to předposlední záchvěv před úplným propadem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Wind of king

já se o bit coiny nezajímám…

takže tato zpráva je pro mě úplně na nic

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1864 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

proč jen dva ? to neuhodnete, protože jsem dal přednost heldání ufonů pomocí aplikace SETI@HOME protože ta narozdíl od těžby bitcoinů zobrazovala na obrazovce pěkné futuristické grafy 🙂 holt děcko no … ale dnes to opravdu naštve že nebyl člověk maličko prozíravější 🙂

před 1864 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Rokio

george: Já aktuálně sbírám akredity, které teď nemají žádnou hodnotu. Sbírám je za čtení článků. Za jeden článek můžu získat 1 až 3 akredity. V současné době mám 10.150 akreditů. Z akreditů by se časem měla stát měna, která později bude obchodovatelná. Možná také jednou bude mít jeden akredit značnou hodnotu. Pokud chcete, dám vám odkaz na web, kde můžete akredity sbírat.

před 1864 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

Rokio,
obávám se, že jsi naletěl. Dej sem odkaz, podívám se na ten web, kde sbíráš kredity.

(Podle mne jde o podvod. Kredity nejspíš nemají žádnou cenu a pokud by ses dostal k hranici, kterou už by mělo být možné zpeněžit, změní provozovatel podmínky.)

před 1864 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

děkuji ale v tomto ohledu asi budu znovu skeptický jako tehdy. To co táhne bitcoiny kupředu je kupodivu obchod s drogami přes silkroad a praní špinavých peněz, tudy tam neustále směřují obrovské toky a to je to co tak spolehlivě zvedá a vždy bude zvedat hodnotu bitcoinu. Acredity tento „stimul“ pochopitelně nemají a v růst jejich hodnoty moc nevěřím. Třeba se pletu, ale tak co už nadělám. Díky za nabídku každopádně

před 1864 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

každopádně můžete čekat že cena bitcoinu ještě v budoucnu výrazně poroste, bitcoin začínal na kurzu 1B=1USD ze kterého se na počátku velmi výrazně propadl dolů protože to byl příliš optimistický kurz 🙂 … a kde je dnes že ano .. když říkám že jeden bude stát v korunách za pár let milion, nemyslím si že jsem daleko od pravdy, ten rostoucí trend v podstatě jen přibržďují občasné skandály ale jinak je dlouhodobě zjevný.

před 1864 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Rokio

Edison: Vlastním 3 Bitcoincenty, což je 0,03 Bitcoinu.

před 1865 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

To byla řečnická otázka…

před 1864 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek