martinka21

Vrácení peněz v Takko?

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s reklamováním zboží v obchodě Takko? resp. jestli vracejí peníze? Před 2dny jsem dostala rifle odtud, mám k nim i účtenku i ty visačky(ale odstřižené už) a nesedí mi. Nechci výměnu za jiné zboží,ale rovnou peníze.

Odpovědi
ivzez

Obávám se, že špatně vybraná velikost není důvodem k reklamaci.
Jedině – pokud byla objednávka přes internet – odstoupit od smlouvy
bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zásilky.

marci1

Zkušenost nemám, ale zkusila bych to. Možná Ti zboží vymění za poukázku na zboží. Peníze asi spíše ne, ale opravdu nevím. Je to jen jejich dobrá vůle. 🙂

Zdroj: http://www.ro­dina.cz/scrip­ts/diskuse/no­vep_tree.asp?a­ll=yes&id=159144­37&typ=0

McArthur

Zkušenost mám a většinou s tím problém není (u vrchního prádla). Hlavně návštěvu prodejny, ideálně té, kde byly kalhoty koupeny, neodkládat.