Rico

Reklamace výrobku a vrácení peněz?

Před půlrokem jsem zakoupil notebook a za tu dobu sem ho dal 2× do reklamace ,problém však se vyskytl zase a chci ho tam dát do toho obchodu zase reklamovat takže bych ho tam dal už po třetí.Mám nějaký nárok na vrácení výrobku a dostat zpět své peníze?Děkuji všem za odpovědi
Doplňuji:
Ano už 2× jsem ho dal na reklamaci za stejnou vadu a teďkom se ta vada zase projevila :(

Nejlepší odpověď
mojitek

…jenom upresnim – nemusi se jednat o stejnou vadu.. to je vzity omyl. A na vraceni penez nebo na vymenu za bezvadny vyrobek(dle Vaseho uvazeni)mate ze zakona narok .

Další odpovědi
Miroslavst

Pokud se jedná o stejnou vadu, tak ano. Pokud se vám nejprve rozbilo třeba tlačítko-klávesa, podruhé zavírání a nyní třeba vypadává něco tak ne.
Doplňuji:
V tom případě požadujte vrácení peněz z důvodu odstoupení od smlouvy, protože již nedůvěřujete tomuto výrobku.