Peťulinečka

po kolika reklamacích mám nárok na vrácení peněz ?

vím že nárok vrácenípeněz je do 14 dnů po koupi .. to už nám dááávno vypršelo .. takže po kolika reklamacích mám nárok na vrácení peněz ?

Nejlepší odpověď
mosoj

Bývaly to tři opravy v záruční době. Kolik je to dnes neznám, ale nejspíš to bude stejné.

Další odpovědi
Hykam

Při reklamaci do půli roka od zakoupení máš narok na vrácení peněz již při první závadě. Pak při třetí reklamaci stejné závady, nebo při čtvrté jakékoliv závadě.

briketka10

u zboží by se měly vyskytnout 3 stejné odstranitelné vady, nebo
neodstranitelné vady je-li v záruce a to asi ještě je, tak si myslím,
že máš zřejmě smůlu a nikdo ti peníze nevrátí..http://www­.kamennyobchod­.cz/reklamacni-rad.html
Doplňuji:
Stejná práva jako u vady neodstranitelné má kupující v případě, že jde sice o vadu odstranitelnou, ale jde o stejnou vadu, která se u věci vyskytla znovu po její opravě (v praxi se tak bere věc, u níž se vyskytla stejná vada po jejích alespoň dvou předchozích opravách), nebo v případě, že se u dané věci vyskytlo více vad zároveň (v praxi tři a více). Předpokladem také je, že tato vada nebo vady brání řádnému užívání dané věci.
http://www.me­sec.cz/clanky/jak-spravne-reklamovat-zbozi/