Lurtz.k

Mám právo na vrácení peněz ? (reklamace)

Pokud uběhne 30 denní lhůta od převzetí zboží na reklamaci, ale zároveň předmětu není(nebude) uznána reklamace.

Nejlepší odpověď
Hykam

Pokud nebyla uznána reklamace, na vrácení peněz nemáš nárok. Ovšem pokud 30 den nebylo zboží možno vyzvednout na místě, kde jsi reklamaci nárokoval, můžeš požadovat zpět peníze z důvodu nevyřízení reklamace do 30 dnů. Pokud na místě byl reklamovaný předmět k dispozici a Ty jsi si ho nevyzvedl, je to Tvůj problém, na vrácení peněz nárok nemáš.

Další odpovědi
mosoj

Pokud zboží není vráceno do 30 dnů , tak ano. Nespadá do toho ovšem neochota zákazníka reklamované zboží odebrat zpět.