Matthias

Dodání součásti zboží

Přestal mi jet mp3 přehrávat, reklamoval jsem ho, řekli mi, že nepůjde spravit a že mi vrátí peníze, ale musím jim dodat k tomu sluchátka, protože byly součástí balení a mně chybí. Sluchátka jsem ztratil, mám ale jiné. Otázka: – Musím k těm sluchátkům mít paragon? Musí být v původním balení? Nevadí, když jsou koupeny před delší dobou než rok? Otázka spíše pro lidi, co se vyznají v zákonu. Díky moc:)

Nejlepší odpověď
fortin

Také mě před rokem přestal fungovat přehrávač. Nemohl jsem najít paragon tak jsem vyzkoušel pokus: Dal jsem mp3 přehrávač na den do mrazáku, poté nechal na stole ohřát a vložil do počítače. Rozsvítil se a běží dál.

Další odpovědi
Marky71

Předpokládám, že paragon byl k celé mp3 a nikoliv jen ke sluchátkům, takže do reklamace by mělo jít celé balení. Pokud jsou to sluchátka stejná, ačkoliv ne původní, neměl by být problém. Záruční doba je dle zákona 2 roky.