Rohlik

Jakou máte zkušenost s reklamací bez účtenky?

Dle zákona není potřeba mít účtenku, ale stačí dokázat nákup zpoží jiným způsobem – svědci, výpis z účtu, atd…
Jakou s tím máte zkušenost?

Odpovědi
ivzez

S reklamací bez účtenky mám zkušenost dobrou.
Opravdu stačí nějak /já jsem měla svědka) prokázat,
že jste zboží koupil tam, kde reklamujete.

Kepler

Já jsem zatím tímto způsobem reklamoval jen jednou, protože jsem účtenku zašantročil. Menší kamenný obchodník si mě jednak pamatoval, jednak si mě ověřil ve vlastních záznamech. Vůbec nemusel. Od té doby preferuju jeho.

Klaproth

Nikdy jsem při reklamaci účtenku nepotřeboval, vždy jim stačil záruční list.

Kajolka

Ty jo, zkušenost s takovou reklamací teda nemám… Ty jsi to zkoušela? Jak jsi pochodila?