bolak

Máte někdo zkušenosti s reklamováním zboží které má doživotní zárkuku?

Doplňuji:
dusand: a možná že pokud prodavač vidí, že ti padá nápadně moc vlasů a že máš vobrovský kruhy pod vočima, tak ti dá doživotku na cokoliv

Nejlepší odpověď
dusand

je důležité zeptat se prodejce nebo nejlépe výrobce, jestli myslí doživotní jako vaši smrt, nebo smrt toho výrobku.

Další odpovědi
arygnoc

áno.
a svokra mi povedala „Dobře ti tak“.

;)
Doplňuji:
reklamoval som svokrinu dcéru, tú, ktorú mám doma.

iwetax

Ne, ale připomíná mi to řeč firem Zepter, Beck… Ty vám slíbí i to, že ty výrobky vymyslely v NASA.