Lurius

Můžu si nechat vyměnit použitý dechový hud. nástroj s výrobní vadou?

Včera jsem si koupil kvalitní foukací harmoniku, ale zjistil jsem že má výrobní vadu, můžu si ji nechat vyměnit za jinou ve stejné ceně, pokud už je použitá?

http://foukaci-harmoniky.heu­reka.cz/hohner-blues-harp-g-dur/

Nejlepší odpověď
gecco

Koupil jsi ji jako novou???
Pokud ano, pak ji – samozřejmě, můžeš reklamovat.

Další odpovědi
Kelt

Koupil jsi zboží v obchodě, máš paragon? Má zboží nějakou záruku a můžeš dokázat, že jsi vadu nezpůsobil ty? Pokud ano, reklamovat to můžeš.