Baromut

Poradíte, jak postupovat v uvedeném případě, pokud jde o vrácení daní při dvou brigádách?

Vloni jsem měla 2 brigády. Jsem student, takže jsem měla na jedné podepsané růžové prohlášení a na druhé mi klasicky strhávali 15%. Z té druhé brigády jsem teď dostala potvrzení o vrácení daní, které mám odevzdat na finanční úřad a ten mi vrátí ty strhnuté peníze. Moje otázka zní. Můžu to udělat, i když jsem ty brigády měla zmiňované dvě?

Původní neotázka
Vrácení daní při dvou brigádách

Odpovědi
ivzez

Ano, o vrácení přeplatku daně můžete požádat
i v případě, že jste měla dvě nebo více zaměstnání.

Podejte daňové přiznání (DP), do něhož uvedete všechny příjmy od obou
zaměstnavatelů (potvrzení budete potřebovat i od toho, u kterého jste podepsala prohlášení k dani z příjmu).

K DP přiložte potvrzení od obou zaměstnavatelů a potvrzení o studiu.