Jahodinx

Voldemort vs. Harry Potter

Koho máte raději?? :DD

Nejlepší odpověď
anonym

s Hagridem by se dalo zajit alespon na pivo … ale co s tema dvema, nic.
Doplňuji:
jeden je despotickej uchyl – to snad nepotrebuje dalsi komentar, druhej je namyslenej fracek, co by znalostmi netrumfnul ani spoluzacku – pritom ho proslavila jen cool jizva a skolni famfrpalovy tym …

Další odpovědi
iceT

BANAN93-EXPEKTO PATRONUM,když už…

Damiana

Mám ráda příběhy o Harry Potterovi, ale nějak jsem se přistihla, že jsem mu nikdy nefandila. Magorovi Tomu Riddlovi ale také ne. Mě se líbí Snape – charisma a Lupin – sympaťák.:-)
Ale největší borec je pro mě stejně Rumburak!

Lucijej

U mě vede Ron a dvojčata George a Fred

BANAN93

Voldemort, protože umí čarovat já furt čekal kdy Harry předvede nějaké mocné kouzlo a on se zmohl za celou řadu jen na „protekto patronum " :D
Furt jsem čekal že to bude něco jako souboj Voldemorta s Brumbálem a tvůrci to furt víc a víc míchali se světem "mudlů“ což bylo trapné, alespoň pro mne
Doplňuji:
to ten malej skřítek byl proti Harrymu mistr kouzelník :D

sele.ačrev

Herryho Pottra.
Ale víc Hermiónu.

Acer

No když jsem byl na posledním dílu ve 3D tak jsem převrátil oblibu z harryho pottera na lorda WOLDEMORDA, protože on dělá epický kouzla, jako když ničí ty bradavice apod. on je coooooool.