dust8

Vlastníte více hodinek? Střídáte je dle toho, k jaké/které jsou příležitosti?

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, vlastních vícero hodinek, střídám ale velmi málo.

Další odpovědi
Edison

Ano.

Dochy

Nemám žádné použitelné hodinky…

paul1

Fungující hodinky mám jen jedny, značky „Vostok“, pozlacené, s bordovým ciferníkem . Dostal jsem je jako dárek k narozeninám od jedné (bohužel už zesnulé) známé v roce 1975. Stále spolehlivě šlapou, jen bylo potřebné je před pár lety nechat vyčistit. Vypadají stejně jako před lety a moc si je vážím.

anonym

hodinky nepovažuji za estetický doplněk ale funkční doplněk. Používám tedy chytré hodinky a nemám důvod je měnit za jiné jen proto že se chystám jít někam jinam než včera 🙂