štamgast

Vladimír Franz a jeho podpisy.

Prý překonal hranici 50 000 o hodně podpisů. Ale neříkejte mi, že ho bude volit více jak 50 000 lidí, respektive mám na mysli jestli si myslíte, že ti co mu dali podpis ho budou volit nebo mu ho dali jen tak ze srandy?
Doplňuji:
Chci mít na hradě Fischera, to ti řeknu Venkovane. Tenhle pán totiž žádné hodnoty nemá, ten to dělá jen pro svou popularizaci. Pro M.-tenhle pán je úplně vymaštěnej. ven.cik-Já teda Schwarzenberga nemusím, neřku-li nesnáším ale to by byla pěkná rarita mít prezidenta potetovanýho na celým těle…

Nejlepší odpověď
M.

Osobně kdybych mohla, tak ho volím taky. Ne kvůli vzhledu, ale kvůli tomu, že něco v hlavě nejspíš má.
Jinak ano, věřím tomu, že pro něj tolik lidí může hlasovat.
Doplňuji:
Jo? Ty se řídíš jenom podle toho, že ti prostě vzhledově nesedí, že je jiný jako ostatní, dost lidí se takhle na to dívá. Většina se takhle na něj dívá, je to až do breku, jak moc se čumíte na vzhled..
Jistě, je potetovaný a riskoval to, že se na něj budou lidi dívat divně. Ale už jenom to, že to dokáže takhle ignorovat a kašlat na to a ještě zkusit jít na prezidenta – ty bys to dokázal? Ne. Prvně se zamysli.

Další odpovědi
venkovan

Slyšel jsem, že jich má okolo 80 tisíc.
Proč by ho lidi neměli volit? Chceš mít na Hradě pohlednou tvářičku a nebo osobnost která má své morální hodnoty?
Když se podívám, na to co jde do voleb, tak skutečně není co vybírat. Švejnar to teď běží zachránit – řekl bych, že u mne tou nerozhodností kredit výrazně ztratil. raději modrého – na barvu pleti nehledím. Na to došli i v USA.
Doplňuji:
Nikdo ti nebrání, abys Fischerovi dal svůj hlas. Možná, že jsem o něm taky uvažoval. Ale když to vezmu s nadsázkou – někomu vadí, že jeden je tetovanej, druhému vadí, že jiný nosí jarmulku, dalšímu, že je to ženská, bývalá svazačka, u jiného, že je to důchodce, který neustále špičkoval, … . Prostě a jednoduše – pokud se jedná o demokratické volby, tak si volit bude každý koho chce. A pokud je to slušný volič, tak ty svoje favority neprosazuje a ty ostatní nehaní.
Úloha presidenty v našem státě je víc loutkařská než mocenská. Takže až přijde čas voleb, uvidíme jak kdo se vybarví. A i přesto – při volbě budu vybírat podle osobnosti, ne podle barvy.

ven.cik

Já myslim, že bude lepší než ten spáč Schwarzenberg…:D Nevadilo by mi, kdyby se dostal na hrad…

anonym

Čím víc kandidátů, tím větší švanda to bude. No, každopádně to bude o přepočítávání hlasů, takže ta „přímá volba“, zase až natolik přímá nebude. Byli jste někdy někdo ve volební komisi?
To se hlasy posčítají (ty platné) a potom se k nim připočítávají podle koeficientů hlasy těch, co neprošli. Zajímavé jsou právě ty koeficienty.
Podpisové archy můžete podepsat kolika kandidátům chcete, volební hlas dáte ale v jednom kole jenom jednomu. No, bude hodně záležet na tom komu.
Nemohu mluvit za druhé, protože nevím, kdo koho volit bude. Já Franzovi svůj podpis nedala a nedala bych mu ani svůj hlas. Znovu opakuji, že potetované monstrum nemá v nejvyšší politice co dělat, i kdyby to byl mozek s největší kapacitou v republice. Prezident má být představitel státu. Pro mne toto není osoba, jíž bych dala svou důvěru, že mne a ostatní občany bude důstojně reprezentovat.

Sůwa

Považuji to za projev recese, ale možná Franze bude těch 80 tisíc volit. To naštěstí nebude stačit na zvolení, protože nejsme v siuaci, abychom si mohli dovolit být světu pro smích.Takové potetování je sebepoškozování, sice může mít vysoké IQ, ale taky nějakou úchylku. Normální to rozhodně není.

fcoop

Podle Franze je tetování umění jako lidstvo samo. „Tetování se mi líbilo od malička, vneslo pro mne jakési tajemství a zároveň jistou ultimativnost definitivního rozhodnutí. Mít tetování znamená se pevně rozhodnout. Je to volba cesty, po které je nutno jít, i ji ustát,“ vyhnul se Franz odpovědi na otázku, zda na jeho těle existuje místo, kterého se tatér nedotkl. (Net)

"Mít tetování znamená se pevně rozhodnout. Je to volba cesty, po které je nutno jít, i ji ustát,“ ------------ tím chce zřejmě kandidát na prezidenta sdělit,že je rozhodný a charakterní.

Jsou i jiné způsoby,jak tyto vlastnosti projevit. Je přece jasné,že on musí vědět,jak se vymyká. a přesto,nebo právě proto dělá to,co dělá. Myslím,že každému psychiatrovi je vcelku jasné číslo diagnózy.

Dost lidí si myslí,že na vzhledu nezáleží,že je důležité,co dotyčný(á) v hlavě.

To je hezounká fráze,taková teple lidská,ale není to pravda. V tomto světě.

Např.--- Frankenstein s IQ 280 – v praxi nepoužitelný.

To nestačí jeden – tzv.„normální“? ------ a hloupý určitě není – myslím toho grafomana,co krade na státní návštěvě tužku.

Těch 58 000 podpisů – to je prostě proto,že lidé jsou už TAK znechuceni tou chátrou,co je u vesla,už jsou TAK nasraný,že kdokoli,kdo je jen trochu jiný,jim asi připadá lepší.

Od extrému k extrému.Začalo to Věci Veřejnými,teď – bác – Franz — a jako ta slavná třešnička-------------- Okamura.

No – těbůh.

Drap

Podpis jsem mu nedal a nebudu ho ani volit.Podpis můžeme dát třeba dvaceti kandidátům.

zzzzz

U mě jsou v úvahu dva kandidáti a jeden z nich je pán Vladimír Franz. Je to profesor, není a nebyl členem žádné politické strany, není spojen s korupcí, a že má tetování, to mi fakt nevadi.

anonym

Pokud jsi dosud nepostřehl, tak Franz už se tu probíral vícekrát, naposledy před 3 dny – viz odkazy:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-je-vas-nazor-na-prezidentskeho-kandidata-franze-kafku
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jakeho-budete-volit-prezidenta
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kandidat-na-prezidenta-ktery-nema-podporu-v-parlamentu-musi-sehnat-50-tis-podpisu-uz-za-vami-nejaky-byl

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dokazete-si-predstavit-vladimira-franze-jako-naseho-prezidenta

Kohut57

Všechny volby u nás byly manipulované, většinou už samotným nedemokratickým systémem voleb. 5% klauzule je sama o sobě už zločin. Nevěřím, že přímá volba nebude mít také skrytý kalkul. Franz je sice smažka, ale pořád inteligentnější než Havel, a i s tetováním méně narcistní, než Klaus. Tak proč ne? Pokud se dostane do finále s židem, tak budu volit Franze.
Doplňuji:
Myslím, že ani tentokrát si prezidenta ve třídě nepověsím. To je asi tak vše, co proti tomu mohu dělat.

mojitek

pan Franz? Tetování by mi nevadilo,ale proboha tohle je dost nechutný perverzní extrém. Netvrdím,že je to špatný člověk(to nevím),ale nebude to mít dozajista v té hlavince v pořádku.Nehledě na to,že bysme se ve světě opět „proslavili“ -což zcela určitě nepotřebujeme.

jendahun

Proč né? Vystihuje přesně povahu naší republiky,repre­zentoval by dobře.Hned by každý věděl,s kým má co do činění.Je to tady jedno velké panoptikum zrůdiček.

tom004

>M.< Za svůj názor máš u mne velké významné +.

M.

To mne opravdu těší. :)