Avatar uživatele
Viki95

Jaký je váš názor na prezidentského kandidáta Franze Kafku?

Doplňuji:
Tak překlep pardon…Vladimíra Franze :D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4201 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

„Šašek počmáranej“, jak se tady říká a navíc bez soudnosti. To přece nemůže myslet vážně. 😁
Názor

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

neznám nikoho takového
znám jen Vladimíra Franze- kandidáta na prezidenta
Doplňuji:
nikdy neodsuzuji člověka podle vizáže / zjevu /… člověk je to slušný ,jen se chce už léta odlišovat..... nevím jestli na to má být prezidentem – osobně bych ho nevolila
jen můj názor

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Bedy

Já ho osobně moc nemusím, částečně i kvůli jeho vzhledu. Nedokážu si představit, jak by mohl reprezentovat ČR či jak vysvětlit dětem, proč ten pán na obraze, co je vedle tabule, je potetovaný nebo vypadá jak vypadá.
Osobně bych ho nevolil, protože mám důvěru v jiného kandidáta, který se v politice více vyzná a je zkušenější.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pače

proc ne, v nasi politice jsou i vetsi klauni

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Monyszek

Nevadí mi to, jak vypadá. To už je jeho věc a ani ostatní by ho tak neměli soudit. Je jakej je, je to taky člověk i přesto, jak vypadá, tak proč by nemohl být prezidentem?
A co se mi nelíbí je to, jak mu teď stopli sbírání podpisů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

No, tak trochu Kafkárna by to byla, kdyby byl zvolen. Já osobně si myslím, že by po světě propisky nekradl. Je to jediný kandidát, který na kandidaturu přistoupil až na nátlak „lidu“ a ne nějaké strany, hnutí, lobby ap. Kdyby neměl nečekaně stoupající šance, nebyl by tak propíraný ze všech stran. To asi nebude jen vzhledem!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Kafku nemáme a Franz je poděs od podívání. Nedovedu si dost dobře představit, že by nás jako stát a národ mohl takovýto obličej reprezentovat

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Natty*

Asi by nás v cizině, třeba u královny Alžběty, moc dobře nereprezentoval… Každý má jiný názor.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Franz Kafka :) .. hezkej preklep ! :) … ten by se asi divil. :)
–iv-

před 4201 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek