Jaký je váš názor na prezidentského kandidáta Franze Kafku?

Doplňuji:
Tak překlep pardon...Vladimíra Franze :D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

"Šašek počmáranej", jak se tady říká a navíc bez soudnosti. To přece nemůže myslet vážně. :-D
Názor

Další odpovědi:

Zlatý

neznám nikoho takového
znám jen Vladimíra Franze- kandidáta na prezidenta
Doplňuji:
nikdy neodsuzuji člověka podle vizáže / zjevu /.... člověk je to slušný ,jen se chce už léta odlišovat..... nevím jestli na to má být prezidentem - osobně bych ho nevolila
jen můj názor

Zlatý

Já ho osobně moc nemusím, částečně i kvůli jeho vzhledu. Nedokážu si představit, jak by mohl reprezentovat ČR či jak vysvětlit dětem, proč ten pán na obraze, co je vedle tabule, je potetovaný nebo vypadá jak vypadá.
Osobně bych ho nevolil, protože mám důvěru v jiného kandidáta, který se v politice více vyzná a je zkušenější.

proc ne, v nasi politice jsou i vetsi klauni

Pokročilý

Nevadí mi to, jak vypadá. To už je jeho věc a ani ostatní by ho tak neměli soudit. Je jakej je, je to taky člověk i přesto, jak vypadá, tak proč by nemohl být prezidentem?
A co se mi nelíbí je to, jak mu teď stopli sbírání podpisů.

No, tak trochu Kafkárna by to byla, kdyby byl zvolen. Já osobně si myslím, že by po světě propisky nekradl. Je to jediný kandidát, který na kandidaturu přistoupil až na nátlak "lidu" a ne nějaké strany, hnutí, lobby ap. Kdyby neměl nečekaně stoupající šance, nebyl by tak propíraný ze všech stran. To asi nebude jen vzhledem!

Zlatý

Kafku nemáme a Franz je poděs od podívání. Nedovedu si dost dobře představit, že by nás jako stát a národ mohl takovýto obličej reprezentovat

Pokročilý

Asi by nás v cizině, třeba u královny Alžběty, moc dobře nereprezentoval... Každý má jiný názor.

Diskuze k otázce

anonym

Franz Kafka :) .. hezkej preklep ! :) .... ten by se asi divil. :)
--iv-

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.