Viki95

Jaký je váš názor na prezidentského kandidáta Franze Kafku?

Doplňuji:
Tak překlep pardon…Vladimíra Franze :D

Nejlepší odpověď
www

„Šašek počmáranej“, jak se tady říká a navíc bez soudnosti. To přece nemůže myslet vážně. 😁
Názor

Další odpovědi
hanulka11

neznám nikoho takového
znám jen Vladimíra Franze- kandidáta na prezidenta
Doplňuji:
nikdy neodsuzuji člověka podle vizáže / zjevu /… člověk je to slušný ,jen se chce už léta odlišovat..... nevím jestli na to má být prezidentem – osobně bych ho nevolila
jen můj názor

Bedy

Já ho osobně moc nemusím, částečně i kvůli jeho vzhledu. Nedokážu si představit, jak by mohl reprezentovat ČR či jak vysvětlit dětem, proč ten pán na obraze, co je vedle tabule, je potetovaný nebo vypadá jak vypadá.
Osobně bych ho nevolil, protože mám důvěru v jiného kandidáta, který se v politice více vyzná a je zkušenější.

Pače

proc ne, v nasi politice jsou i vetsi klauni

Monyszek

Nevadí mi to, jak vypadá. To už je jeho věc a ani ostatní by ho tak neměli soudit. Je jakej je, je to taky člověk i přesto, jak vypadá, tak proč by nemohl být prezidentem?
A co se mi nelíbí je to, jak mu teď stopli sbírání podpisů.

anonym

No, tak trochu Kafkárna by to byla, kdyby byl zvolen. Já osobně si myslím, že by po světě propisky nekradl. Je to jediný kandidát, který na kandidaturu přistoupil až na nátlak „lidu“ a ne nějaké strany, hnutí, lobby ap. Kdyby neměl nečekaně stoupající šance, nebyl by tak propíraný ze všech stran. To asi nebude jen vzhledem!

Drap

Kafku nemáme a Franz je poděs od podívání. Nedovedu si dost dobře představit, že by nás jako stát a národ mohl takovýto obličej reprezentovat

Natty*

Asi by nás v cizině, třeba u královny Alžběty, moc dobře nereprezentoval… Každý má jiný názor.

anonym

Franz Kafka :) .. hezkej preklep ! :) … ten by se asi divil. :)
–iv-