zzzzz

Dokážete si představit Vladimíra Franze Jako našeho prezidenta?

Myslím tím hlavně, jestli by vám vadilo / nevadilo to, jak vypadá?

Pro ty co ho neznají, přidávám odkaz

http://vladimir­franz.cz/
Doplňuji:
Tu otázku jsem položila proto, že jsem před pár dny spolupracovala s jedním kandidátem na prezidenta na sběru podpisů. A musím teda říct, že když jsme oslovovali lidi, zda chtějí petici podepsat, tak docela dost mi jich řeklo, že už podepsali Franze, nebo že ho chtějí podepsat. Takže ono to až tak recese asi nebude.

Očko ten výraz „propiskový lapka“ to je super, to si musím poznačit.

Nejlepší odpověď
venkovan

Ano.
A to tetování – když bude morálně kvalitní, tak to vezmeme jako součást jeho osobnosti, než na netetované politiky, kteří mají ale černou duši.
A co řekne svět? Žádný velký problém – taky si zvykne, když to bude president zvolený lidmi. A naši politici s viditelně čistou kůží již světu mnohokrát ukázali, že v čistá kůže může schovávat neférové llidi.
Takže hodnotil bych jeho program a ne jeho barvu kůže. V USA to taky už dělají.

Další odpovědi
Drap

Ne. I když u nás je možné snad už všechno. Neberu mu jeho znalosti , inteligenci a podobně, ale jako reprezentant státu by vzhledem ke svému „zkrášlení“ nejvhodnější nebyl.

anonym

Je to můj kandidát a přestože vím, že prezidentem nebude, přesto ho podporuji a budu volit. Je to jediný kandidát, který se začal zajímat o kanditaturu až na nátlak nepolitické garnitury lidí, kteří mají důvod si ho vážit a není „potřísněn“ politikou. Není to tak dávno, kdy prezident jiné barvy pleti USA by byl nemyslitelný a nepředstavitelný. Navíc si vede v předvolebních anketách velmi(až nečekaně)dobře. Barevný nebarevný- nejsem rasista, ale mám své výhrady. Proti ostatním kandidujícím jsou banální.
Doplňuji:
Moje odpověď tedy zní ANO. Jsem člověk bez předsudků a nepředpojatý, takže neřeším barvu pleti. Myslím, že tzv. svět by Franze přijal mnohem snadněji než někteří naši konzervativní, ale stále na poměry skuhrající spoluobčané.

iceT

Nevím,asi by mi jako prezident nevadil,neznám ho jako člověka,v podstatě ale souhlasím s Drapovým názorem,že prezident by měl reprezentovat republiku,s čímž jeho tetovaná tvář jaksi nekoresponduje­.Kdyby měl tetování po těle alá Yakuza,asi by to bylo jedno,předpoklá­dám,že by se jako prezident nikde nesvlékal,ale takhle fakt nevím.Taky jsme o tom debatovali,a většina diskutérů se shodla,že jako prezidenta raději ne.Ale co my víme?Je schopen být dobrým prezidentem a ne jen nastrčenou figurkou?
Vzpomínám jak kdysi pan Klaus jezdil po republice a zavítal i do našeho hnízda a když vystupoval a řečnil na náměstí,tak si většina přítomných dam ve středním věku pomalu rvala rodidla,jak se jim pan Klaus líbil.Taky byl o dost mladší,že.Mě se třeba nelíbil tehdy a nelíbí se mi ani dnes,kdy jsem skoro taky už ve středním věku,ale to je už řeč o něčem jiném.

M.

Ano, dokonce s úsměvem. :) (mým)

emm.kate

ano dokážu, je inteligentní, umí se chovat a vzhledově taky sympaťák. Ta tetování k němu prostě patří a vypadá to dobře. Působí na mě reprezentativněji než Klaus, nebo Schwanzenberg.

mosoj

Národ šašků má mít za prezidenta šaška. Tak proč ne. Já ho ale volit nebudu ve všech oblastech by měly být limity za které by se nemělo jít.
Já si pamatuji poslední parlamentní volby, kdy byl pro mnohé spásou Radek John a VV. Tehdy se o nich mluvilo stejně.

manon

Ne.
Doplňuji:
Při vší úctě – jako prezidenta opravdu ne.

Reuef

urcite si ho dokazu predstavit jako lepsiho prezidenta nez kterym by byl pan Fischer – Franz ma aspon svuj nazor

Kohut57

Pokud by byl ve finále s Fischerem, tak bych volil Franze. Je to sice těžká smažka, ale na lupičského žida by vyjel těžkým kalibrem pravdy, ničeho se nebojí a to se cení. Myslím, že by měl ale náhlou havárii, nebo jinou indispozici. Oni by si s ním už ilumináti nějak poradili.
Doplňuji:
Už teď paralizuje Fischera tím, že upozornil na jeho korumpování novinářů, kterým údajně hradil cestu s ním do USA. Je to frajer, jen takovejch víc a bude se v této zemi dát žít.

Natty*

Ano, dokážu. Přijde mi i přes svou potetovanou pleť jako moudrý člověk, který má své kvality. Samozřejmě nechápu, proč si tak vyrovnaný člověk nechal potetovat celý obličej, ale to je čistě jen jeho věc a do té mu zasahovat nemůžeme. Na druhou stranu si myslím, že by si o nás, o České republice mysleli ostatní, že jsme blázni, ale to by neznali klady případného prezidenta. Třeba byli všichni překvapeni, že se stal Obama prezidentem a proč? Vždyť černoši jsou úplně stejní lidé jako my, bílí. Nenávidím rasismus, protože toho, jak tady na zemi jsme, bychom si měli vážit i přes všechny negativita a tím si myslím, že černoši nebo Asiati nejsou. Dokonce mi ani nevadí Romové, ale jen ti, kteří se neflákají a neříkají za každou větou: p**a! Až by si na to zkrátka zvykl svět, bylo by vše super, tedy kdyby se pan Franz stal opravdu tím „úúúžasným“ prezidentem. „Ať zvítězí ten nejlepší!“

anonym

Prezident reprezentuje zemi, jejímž je oficiálním představitelem. Stačí snad už propiskový lapka a partner hvízdající Dáši, abychom už v takovéhle linii pokračovat nechtěli. Potetované monstrum by mi hodně vadilo.
Nedokážu pochopit, proč takoví lidé nemají soudnost. Ale recesisté jsou zřejmě i v politice. Snad tenhle výstřelek dál než k recesi nedojde.

Tom20

No,jako člověk je určitě inteligentní;má i určité charisma a ta potetovaná hlava…no přehlídl bych to,i když prezident by měl mít reprezentativnější vzhled(s tím musím souhlasit s komentáři tady),ale co je jiná doba.Jako prezidenta si ho ani tak moc představit nedokážu,protože je takový dost politicky ideově neangažovaný.Na druhou stranu myslím,že by funkci zvládal dobře.

kobranek

Ano. Ve srovnání s Schwarzenbergem je o hodně lepší.

anonym

Pana Vladimíra Franze neznám, ale nikdy nehodnotím lidi podle vzhledu, barvy kůže nebo národnosti.
Doplňuji:
O volbu prezidenta se nezajímám a vlastně ani nevím kteří lidé na něho kandinují. Podobně jako když se volí hlava státu ve světě. Osobně bych si dovedla představit jako prezidenta kohokoliv, ale nepředstavuji si nikoho a k volbám ani nezavítám. Mám se hezky dnes, měla jsem se hezky před rokem a budu se mít hezky zítra. Vladimíra Franze jsem určitě někdy viděla v televizi, ale ani vlastně nevím ve kterém oboru pracuje, což ovšem nemění situaci.

sevos

Ne

elvan

Trapný pokus kopírovat americkou historii začal prohibicí, pokračoval atentátem na prezidenta a teď v lednu jej završíme tím, že si zvolíme barevného prezidenta…

pusinka50

NE.
Neznám ho, nic o něm nevím, jako většina lidí, ale takhle zmalovaný člověk má taky se sebou nějaký problém, když na sebe musí upozorňovat nechutným tetováním, kdy mu skrz něj pomalu nelze ani pohlédnout do očí. Je to úplně něco jiného než zvolení černocha prezidentem USA. Zvolit takovouhle pomalovanou masku za prezidenta myslím by mělo dalekosáhlejší důsledky ve světovém vnímání naší republiky, než si dokážeme představit, myslím, že by si rozhodně úctu ani obdiv nezískal a před světem bychom se akorát ztrapnili

Deli

Ne, vadilo by mi to. Podle mne není ten člověk normální, když se dokáže takhle zřídit. Věřím, že má i své kvality, ale reprezentativní vzhled, který by prezident měl mít, ten rozhodně nemá. Byli bychom celému světu za šašky.

Conchus

Nedokáži, nejen jak vypadá, ale jak jedná a mluví. Taky si nedovedu představit další kandidáty ze stejných důvodů. Máme ovšem demokracii, takže koho si zvolíme, toho budeme mít a menšina to bude muset zkousnout.

Sůwa

Ať se nám to líbí, nebo ne, svět nás posuzuje hodně podle prezidenta a proto byl v minulosti pro svět mnohem přijatelnější a známější Václav Havel, než Václav Klaus. Na rozdíl od Baracka Obamy, který se už černý narodil, Vladimír Franz si svou image vytvořil a ta je poněkud nestandardní. Ve vnitrostátní politice má prezident jen minimální vliv a jako náš reprezentant ve světě by mohl působit zavádějícím dojmem, že se jedná o rozvojový stát, kde prezident je na úrovni domorodého šamana. Možná se ale od rozvojových států zas tak moc nelišíme…

pizlicka

to máš jedno zzzzz,horsi uz to byt nemuze:-)stejne jsme jak šašci počmáraní.

michael69

Ne. Vypadá jako maorský válečník. :))) To jeho tetování svědčí o nějaké duševním problému. Jeho minulost musí být dost......řek­něme…pohnutá. :D Ne tohoto jedince ne. Řečičiky může vést jaké chce.To že se takto „vylepšil“ o něčem svědčí.