marci1

Myslíte, že poslanci vysloví naší vládě po druhé důvěru?

Obr.: https://pixaba­y.com/cs/sout%C4%9B%C5%BE-porovnat-win-ztratit-1767672/

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
da ny

Ano

Volby by nezměnily poměr sil, jen některé malé strany (poslanci) by přišly o korýtka, příspěvky od stáru. Už by do poslaneckých lavic neusedly.
Nastala by shodná situace.....
Opět by byla nutná koaliční dohoda.

Další odpovědi
Drap

Ano

Myslím, že důvěra bude vyslovena. Vzhledem k výsledku voleb se domnívám, že toto je i v dané situaci nejrozumnější řešení. Kdo by chtěl jinou vládu, měl si to rozmyslet před volbami. Politika neni vždy o našich představách a přáních, ale je to jisté umění možného. A toto je logická, možná varianta respektující výsledky voleb.

ivzez

Jiné vyjádření

Nejsem si jista, spíše se přikláním k variantě ANO,
ale stoprocentně o tom přesvědčena nejsem.

K odpovědi JirkyF:
Není to jediné východisko pro vládu, ale pro sněmovnu.

Edison

Ano

Bureš nedopustí, aby byl zcela odstaven.

Rokio

Ano

Já si myslím, že ano, a to kvůli komunistům, kterých je hodně. Šance jsou poměrně velké, ale byl bych raději, kdybychom měli jinou vládu.

jirka F

Ano

Také si myslím, že vláda důvěru získá, ono je to už vlastně pro ni jediné východisko.

Ps: Jinak by už byly předčasné volby nevyhnutelné.

dudu

Ano

Jan Kunčar

Ne

Edison

To Drap: Bureše ve vládě chtěl milion a půl obyvatel. To je 15% občanů. Přijde ti tahle vláda legitimní? Všichni ostatní chtěli cokoli jiného, jen ne vládu Bureše. To je třeba si uvědomit.