Rokio

Víte, že zítra v pátek 1. 4. normálně jdete do práce?

Je sice Velký pátek, což je státní svátek, ale z důvodu nepříznivého vývoje ekonomické situace lidé půjdou do práce a k tomu nedostanou stoprocentní příplatek.

Je to v zájmu naší české společnosti.

Nejlepší odpověď
Drap

Velmi špatný pokus o aprílový žert.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… víš o tom, že já jdu do práce nejen v PÁ, ale i v SO, NE, a i na velikonoční pondělí ??? …někdo na ty kompenzace musí vydělávat …

paul1

To je jako 1. apríl?

Kelt

Ano, já jdu zítra i v sobotu. A nejhorší na tom je, že jsem si musel dneska nakoupit na pátek i na sobotu, protože zítra je všude zavřeno.

Nassin

Co to meleš. Já jsem starobní důchodce a nějaká práce mi může být ukradená.

nyjono

Já půjdu asi také zítra do práce a vědu t toho nedělám.
Tedy, jestli se mi bude chtít -D

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Rokio

všichni: Tohle byl pokus o aprílový žert.

nyjono

Žert by měl být vtipný.