víte že tsunami vychýlila zemi z osy otáčení?

a je to tak… dojde k prepolovani polu
Doplňuji:
Sorry to napsal kámoš :DDDD Takovou kravinu bych sem nenapsal ..:DD

Nejlepší odpověď
mosoj

Ano vím. To není kravina.
Zemětřesení v Japonsku roku 2011 posunulo hlavní japonský ostrov Honšů o 2,4 m a zemskou osu vychýlilo o 16 cm.

Kde vidíš kravinu ?
Doplňuji:
Ale neudělala to tsunami ale zemětřesení.

Další odpovědi
anonym

haha coooo? že zase čumíš na harryho pottera? :D

Seznam.cz

Taková spotřeba Déček na letošek. Příště nebudeme mít čím je nahradit.

cochee

Ty jsi taky „genius.“ Jak můžeš dovolit, aby někdo prováděl jakoukoliv činnost pod tvou identitou? Nechej si otevřený neodhlášený internetbanking a pak k tomu posaď „kámoše,“ to bude legrace.