yuko

Víte, odkud pocházel Váš 3×, 4× pradědeček, Vaše prapraprababička?

Víte, kde se narodili? Ve které zemi?

Nejlepší odpověď
ten který je

Pátral jsem po tom.Podle vyprávění mé babičky a dědy jsem se dopátral do poloviny 19 století.Nej­starší předky které se mi podařilo zjistit,se narodili v Rakouském císařství na území Království českého.Mám uchovány také některé staré dokumenty.

Další odpovědi
Kepler

Vím to jenom o svých prarodičích. Řekli mi to oni sami, případně rodiče. Dál jsem nepátral.

Slecna 007

Mám rodokmen svých předků do roku 1542. Moji předkové pocházeli z Německa a zřejmě přišli s kolonizační vlnou za Přemysla Otakara II.