jirka F

Víte o nějakém příběhu, o kterém byste mohli vyprávět donekonečna?

O nějaké význámné pro váš život rozhodující události.

Nejlepší odpověď
Drap

Takových příběhů bych měl hned několik.

Další odpovědi
led

Mnohí spomínajú ako si stisli ruku s politikom, rozprávali so spevákom. Tých príbehov mám viac. Napríklad stretnutie s Johnom Reedom v roku 1982 na raňajkách v Petrohrade. Trošku mi prekážala jeho „neslušnosť“. Počas celej doby počas nášho rozhovoru mal na hlave klobúk. Keď odišiel, ľudia sa ma pýtali, o čom ste rozprávali s Francom Nerom? Takže nebol to John Reed, ale Franco Nero, ktorý tam nakrúcal „Viděl jsem zrod nového světa – Rudé zvony“. A klobúk? To bola súčasť masky, ktorá sa nesmela zmeniť a on si len odskočil cez prestávku niečoho zajesť. Neviem, o filme nepadlo ani jedno slovo. Bol rád, že nenarazil na fanynku, ani novinárku, ale na čarodejnicu zo Srdca Európy, ktorej boli herci šumafuk.

Ale rada sa vraciam do čias „tuláctva“ koncom 60-tych rokov. Počas potuliek som sa pred búrkou schovala do zrúcanín stredovekého hradu. A ako to v takýchto prípadoch býva, keď noc ožarujú blesky a v záplave vody sa ozýva kanonáda hromov, človek vidí duchov a počuje zvuky. Preniesla som sa do začiatku 13. storočia, kde som pomáhala budovať takzvaný Dolný hrad. Videla som aj jeho zánik.
Ale, prečo je pre mňa tento príbeh nezabudnuteľný? Približne o 20 rokov po tejto noci tu začali archeologické vykopávky, ktoré potvrdili moje vtedajšie vidiny a datovanie tohto dvojhradu nad Zvolenom. Možno ste o ňom počuli. Bol to Pustý hrad.
Takýchto cestovaní v čase mám viac.

Kepler

Never ending story? No, prožil jsem několik krizových let a klesl jsem až skoro na dno. O tom ale moc rád nevyprávím, i když jsem nebyl na vině. Nakonec jsem se z toho vyhrabal a to je hlavní. Tak radši vyprávím jak jsem cestoval nákladním vlakem a dojel jsem tam, kam jsem vůbec nechtěl. Byla to vážně sranda.

Gonfaloniér

O příběhu určitě ne. Už vůbec ne o vlastním. Ale myšlenek a témat je spousta, o kterých bych se s někým mohl bavit donekonečna.

hapiky

Kdo vypráví stejné(ý) příběh(y) do nekonečna je přinejmenším nudný.

zjentek

Jsem už sice stár, ale ještě jsem nic podobného nezažil. Ještě jsem nic nezažil.

Spartaboy

Ano třeba že jsem byl u léčitelky která mi jednoznačně dokázala že ví věci z mé minulosti které jsem jí neříkal a že cítí co si myslím. A řekla mi o jednom druhu léků které bere čím dál více lidí že to jsou jedy.

led

hapiky, ak to rozpráva vždy iným ľuďom, alebo opakuje na žiadosť poslucháčov, nie je nudný.