bauerlukin

Víte o nějaké knize, která se jmenuje „Lidstvo“?

Neznám autora a nevím ani od koho jsem o ní slyšel. Díky

Odpovědi
led

Tom Phillips – Lidstvo
podnadpis:(presný odpis)
Stručné dejiny toho, ako sme všetko pos*ali

Pepa25

V katalogu NK českou knihu jen s názvem „Lidstvo“ nemají (vždy je ještě něco k tomu).
Ale led má pravdu, mohla by to být kniha s anglickým názvem „Humans: a brief history of how we fucket it all up“, která nedávno vyšla pod českým názvem „Dějiny lidských průserů, aneb, Co všechno jsme podělali“

Zdroj: https://www.da­tabazeknih.cz/kni­hy/dejiny-lidskych-pruseru-aneb-co-vsechno-jsme-podelali-408237

led

Pepa25
mám tú knihu pred sebou (v slovenčine) preto ten podtitulok som napísala po slovensky

Pepa25

Jasně, český nakladatel titul přeložil jinak, takže bych to nenašel. Takže si myslím, že jste tazateli slovenským názvem hodně pomohl 🙂

led

Originál je:
Tom Phillips – Humans, A Brief History of How We F*cked It All Up