zjentek

Víte, kolik energie stojí třeba taková tvorba otázky?

Tak to jste pohnojili s tím mazáním tady, ne? Huš!

Ad Drap: viz diskuzi.

(To smazal někdo s tečkou (zombie), jiné vysvětlení nevidím.)

Odpovědi
Drap

Netuším, ale vím kolik stojí energie vypracování takové rozsáhlé odpovědi, kterou jsem vytvořil a která je také pryč. Napiš nám alespoň jaký byl uvedený důvod. Nenašel jsem tam nic, co by bylo v rozporu se zdejšími pravidly. Možná že to mohlo ale působit jako kritika vize naší vlády. Ale kdo ví.

zjentek

Milý uživateli,

váš příspěvek byl nahlášen jiným uživatelem k posouzení administrátorovi serveru.

Příspěvek: Kdokoli chce jít dobrovolně bojovat za Ukrajinu, tak může?
Moc tomu nerozumím. Jako členský stát NATO se do bojůvek na Ukrajině nepleteme, pokud nechceme další světovou válku. Tomu rozumí snad i autista. Ale pokud KDOKOLI chce dobrovolně jít a bojovat na Ukrajině proti Rusku, tak může. Vláda včetně prezidenta to posvětí. A Rusko je s tím v pohodě. Nechá nás, ať mu tam KDO CHCE hrdinně střílí do náctiletých chlapců. No, uměl by to někdo vysvětlit, abych to pochopil i já?

(Otázka by také mohla znít, jak se stát hrdlořezem, při troše toho osobního štěstíčka později třeba i obávaným.)
Z důvodu: Chybně formulovaný nebo nesrozumitelný příspěvek.

zjentek

…Už jsem si v životě tak nějak zvykl, že co je skutečné, to je:

  1. chybně formulované
  2. nesrozumitelné

Drap

Díky za info. To nahlásil některý ze zdejších tvrdých rusobijců