9 řemesel

Víte kdo,víte proč,víte odkud

jsem já?Tak postupně.To prvé je v hlavičce,proč až nyní? byl jsem na záplavách,a odtamtud jsem před hodinou přijel.A vážení a milí, je to tam děs a hrůza!! Nemyslím živly a následky , ale to ostatní.Dnes se konečně vyspím, a pak položím pár otázek, které mně tam vrtaly hlavou.Je štěstí, že nějaké „otázky " mi byly ale skutečně "šumafuk“.
PS: straširybko, moc děkuji, to fakt potěší!! Díky moc.

Nejlepší odpověď
anonym

já to sleduji každý den v televizi je to opravdu hrozné,přeji vám dobrou noc a odpočinek

Další odpovědi
kapka

Tak schválně, jestli nám vrtá hlavou to samé. Už se těším na otázky. Zatím dobrou noc.

BIGFOOT

byl jsem pomáhat i já.jestlipak takový chytrák bumbes byl taky?