dust8

Víte jakým směrem je umístěna vaše postel a jak vás to může ovlivňovat?

Právě jsem to zkoušel určit kompasem a jde mi to na jihozápad. (Měří se místo kde je polštář)

Moje značí následující: Vaše hlava směřuje k jihozápadu: obezřetnost a mírumilovné vztahy – tak přesně toto charakterizuje následující polohu. Pokud však budete spát dlouhodobě s nohama směrem na severovýchod, osa, kterou svírá severovýchod a jihozápad, může učinit váš život značně nestabilním, o což nestojí s největší pravděpodobností nikdo z nás.

Sakra na jihozápad spím už spoustu let.

Ostatní strany jsou popsané zde ve zdroji: https://www.gla­monde.cz/maga­zin/spanek/po­lohu-tela-a-smer-umisteni-postele-se-nevyplati-podcenovat

Co vyšlo vám? :) Sedí to na vás?

Odpovědi
Funna

myslím, že poloha postele vychází z orientace pokoje…taky se nemá spát hlavou ke dveřím a pod oknem, takže pokud nemáš obří ložnici, moc variant není…
a spím sice hlavou k severu, ale spíš si připadám, jako bych spala hlavou k jihu…takže buď jsem vyjímka, co potvrzuje pravidlo a nebo info v odkazu zase tak relevantní není…

iceT

Nevím a je mi to jedno, pokud jsem ve své posteli a mám svoje polštáře, vyspím se dobře.

Kepler

Teď mám postel otočenou hlavou přesně k východu. Dřív to bylo všelijak jinak a žádnou změnu jsem nezaznamenal, akorát mi chvíli trvalo zvyknout si vstávat na pravou stranu a ne do zdi. Zajímalo by mně, jaké je to spát na ISS. Tam se ti světové strany pořád mění, někdy spíš i svisle. Tam vlastně žádné nahoře ani dole neexistuje.

Kelt

Polštář mám na východě a nohy na západě, ale někdy si během dne lehnu opačně, že mám hlavu na západě a nohy na východě. No a když spím od východu na západ, a to v poloze na zádech, tak se překulím na břicho nebo na bok a hlavu , respektive pohled mám zase na východ. A nějaké závěry z toho nedělám. Ani nezkoumám charakter podle toho , jak spím.

Pepa25

Je to stejná hloupost jako geopatogenní zóny.