Miroslavst

víte jaká smutná událost se stala před třiceti léty?

Před newyorským bytem byl smrtelně postřelen. Víte o koho se jedná?
Letos by oslavil 70. narozeniny.

Nejlepší odpověď
iceT

tipnu si-John lennon?

Další odpovědi
panenka

Souhlasím s kolegyní dnes je den kdy byl zastřelen John Lennon

Terryle

Zabili Johna, parchanti.
Doplňuji:
Barkaban:
A to prosím jakto? Pokud se koukám dobře, tak Miroslavst vložil otázku už po půlnoci, takže 8.12.
John byl postřelen před jedenáctou v noci 8.12. a za několik minut zemřel. Takže – ať se na to koukám jakkoli, výročí JE dneska…

anonym

Nesouhlasím s panenkou. Dnes NEBYL zastřelen J.L.

Pro Terryle- Přečtěte si důkladně odpověď od panenky,která píše:Souhlasím s kolegyní dnes je den kdy byl zastřelen John Lennon.

Z její odpovědi je zřejmé,že J.L. byl zastřelený dnes!

P.S. Špatně formulovaná odpověď!