hapiky

Víte, co je to „rukonohobřichoš­lapka“?

Nejlepší odpověď
Kepler

Napadá mě žába. Nebo prodejná děvka, které se stal pracovní úraz (těhotná). A taky by to mohla být sadistická masérka.

Další odpovědi
zbyndo

Toto neviem,ale napr. „šlaponohokrko­lokomotivny kolostroj“ je bicykel

aliendrone

Nooo… podle popisu bych tipoval na Keplera vracejcího se domů po zavíračce. ;) :D

Kepler

alien: mně to zase připadá, že by to mohl být zvláštní tvor – žižkovák, který po sobě nechává jakýsi hnusný rosol. No fůůůj! Já se vyzvracím zpravidla až doma, nebo způsobně do keříků. V áleji jsem ještě neblil.

aliendrone

Kepler>>> Kdybys nekecal – tento způsob chůze (nebo přemísťování lépe řečeno) sedí právě na tebe v mnou popisované situaci. ;)

BTW – Alieni neprodukují žádný „rosol“, my jsme SLIZCÍ, zákeřní, podlí a zlí a vůbec kde co, ale nějaký ROZTŘESENÝ ROSOL… už to mám! Podíval ses směrem dolů na sebe, že jo? ;) :D :D

hapiky

Kepler: Je to v oboru hudba.

Mc Merkurion

…nevim proč, ale napadla mne basa …

Kepler

Tak to by mohla být bicí souprava, ale co by tam znamenalo to břicho? Nebo staré varhany? Tam by to břicho mohl reprezentovat vzduchový měch. Zase vedle?

hapiky

Přesně, varhany a též klavír