habl

Neznáte firmu Vít potraviny, s .r. o.?

Dobrý den chtěl bych se zeptat jeli někdo z vás na tomto webu nezná firmu (osobně -měl určitý pracovní vztah ) Vít s.r.o potraviny prodejna Cílkova ,Pankrac atd…

Odpovědi
Pepa25

Známe. Firma pořád existuje – sice zkrachovala, ale od r. 1997 je pořád v konkurzu. Osobou oprávněnou za ni jednat je JUDr. JÁN KURINEC, konkurzní správce. Pokud něco potřebujete, napište mu dopis na adresu uvedenou v odkaze.

Zdroj: https://or.jus­tice.cz/ias/u­i/rejstrik-firma.vysledky?sub­jektId=585826&t­yp=PLATNY