Avatar uživatele
Kelt

Viděli jste seriál Chlapci a chlapi?

Tak právě skončil v televizi další díl seriálu Chlapci a chlapi? Premiéra byla v roce 1988. Hodně se za tu dobu změnilo. Jak ve společnosti, v televizi, tak v rodině. Byl jsem čerstvě ženatý, syn měl první rok. Zajímavé ohlédnutí, jak to tenkrát vypadalo a jací jsme byli. Jak se na to díváte vy? Asi bude záležet na datu narození.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? iceT, Jentakováoby před 1259 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
LS

Jsem rocnik 78 a tenhle serial si pamatuju moc dobre, to byla jeste doba, kdy zivot mel nejakej rad a lidi respekt i disciplinu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Viděl jsem tenkrát, když byl vysílán v premieře. Jediné co mě napadá je to, že mladým klukům vojna chybí. Vojna prostě udělala z kluků chlapy. Naučili se pořádku a disciplíně. Získali fyzičku. Dnešní kluci jsou často „bábovky“, kteří se bojí „přeskočit louži“, nebo vylézt na žebřík.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
agentpv

Viděl – to jsem byl čerstvý mazák (voják co má za sebou rok a před sebou rok). Seriál mi připadal naivní, zažívali jsem jako mladí daleko horší dryl i šikanu. A velitelé – vojáci z povolání byli ožralci, mnohdy plní komplexů a vůbec nebyli tak lidští jako v seriálu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hufnágl

Viděl, ale v roce 1988. A na tu dobu, dost sledovaný. Dnes v něm někdo vidí propagandu, politiku Ksč … Jen je škoda, že byla zrušena ZVS.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Schluker

Videl jsem ho nekolikrat. Jakozto po revoluci narozeny musim rict, ze mi ZVS fakt nechybi. Z kluku chlapy sama od sebe podle me nenadelal. Staci, kdyz se rozhlednu po svem okoli, najdu dost lidi, kteri na vojne byli a ze by to z nich udelalo chlapy, nedejboze poradku a radu milujici, to jsem si nevsiml. Na vojnu bych tak jako tak nesel, bud bych dostal modrou a nebo bych sel na civilku. V dnesni dobe podle me uz ZVS v te forme, v jake byla, nedava smysl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… viděl, a několikrát … vždy si s chlapci zacvičím spartakiádu a vzpomenu na přehlídku a na zápas s Rusákama … todle ještě jde, ale Velitel, to je cypovina, jak říkávali chlapci …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Ešte v čase, keď dnešní starší chlapi, boli chlapci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Viděl v těch 80. letech a už tehdy mi připadal divný. Když jsem pak slyšel, že skutečná vojna (s buzerování a šikanou) probíhala docela jinak (sám jsem už na povinné vojně nebyl).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek