Rokio

Viděli jste film Kačer Howard? Pokud ano, jak se vám líbil?

Líbil se mi začátek filmu, akční scény, roztomilý hlavní hrdina a vědecká moudra ve filmu. Naopak za mínusy tohoto díla považuji nechutný hlavní záporák a občasná obscénost.

Herecké výkony postav filmu nebyly zlé, až na vědátora, který má působit kladně, ale místy se chová jako záporák a jeho jednání je dost potrhlé a bláznivé. Také je trochu srab. Na hlavním záporákovi se mi nelíbilo, že dál ničil vybavení restaurace, i když už tam nikdo nebyl, což působilo nelogicky. Jinak to nebyl špatný záporák.

Hudba byla příjemná a grafika filmu také vůbec nebyla špatná.

Ačkoliv má tento film špatné hodnocení z řad veřejnosti, celkem se mi líbil. Dávám mu tři hvězdičky z pěti, což odpovídá vyššímu průměru.

Odpovědi
Ametyst

Je to bláznivý film, který stačí vidět jednou, a úplně souhlasím s tvým hodnocením.