Lotr2008

Ví někdo z vašeho okolí, že jste uživateli tohoto webu? Kdo?

V mém případě to ví jenom moje žena, ale té je to jedno. Ona je můj pravý opak, ona se o moderní záležitosti nezajímá, takže na internetu nikdy nebyla. Moje vnoučata to neví, ta by mi asi dala, kdyby zjistila, jak je tu někdy pomlouvám. No a moji kamarádi jsou taky ze starý školy, takže u těch je vzácnost, že vůbec někdy na internetu byli.

A co vy? Ví někdo z vašeho okolí, že jste přispěvateli tohoto webu?

Nejlepší odpověď
Drap

Ano ví. Několik málo lidí.

Další odpovědi
elkon

Ne, takové hlouposti nikoho nezajímají. Není žádný důvod z toho dělat bůhví co. Jsou důležitější věci, než nějaká poradna.

zjentek

Mě zde stíhá jistá stará stalkerka s maturitou a pár mladších zvrhlíků (konkrétně smažek z okruhu její rodiny), kteří zde s ní jsou solidární (ostatně mě zde stalkovala už před šesti, sedmi lety a nikdy s tím nepřestala). Děkuju.

Filip84

Neví, a ani mne nenapadá důvod, proč by měl, zase tím tady až tak nežiju.

Já online a skutečný svět docela striktně odlišuju.

jirka F

Můj táta to ví a pár kamarádů (ještě kamarádka to asi tuší). Je jim to vcelku jedno.Vždy když s tátou narazíme na kontroverzní téma tak se jsem jdu zeptat buď přes interní poštu.Nebo veřejnou otázkou.

Rokio

Ano, moje máma.

Kelt

Ano, manželka a dcera. Pořád od nich slyším, že na tyto stránky chodím a podle švagra na tyto stránky chodí omezenci a primitivové, nebo tak nějak.