DceFR

Ví někdo, kde v mobilu Redmi v souboru nebo složce je uložen seznam kontaktů?

Jde o možnost uložení souboru na jiné zařízení a po případném převedení mobilu do továrního nastavení jednoduše soubor vrátit zpět.

Odpovědi
Hlada

Kontakty nejsou přístupné. Nejjednodušší je udělat zálohu pomocí MyPhoneExploreru. Tu je pak možné libovolně kopírovat do různých telefonů i synchronizovat s kontakty ve Windows.

aliendrone

Pokud vím, tak u většiny mobilů (u Xiaomi určitě) je možnost exportu kontaktů do úložiště (soubor typ „vcf“ a odtamtud už kam chceš třeba přes FTP). Žádný externí program tudíž není třeba (a toho se drž)! 🙂

cochee

A synchro s účtem Google nefunguje?

DceFR

Hlada – děkuji, vyzkouším.